תלונה במשטרה נגד מטה ברקוביץ'

לטענת מטה ליאון, מטה ברקוביץ' מציף את ירושלים מאז יום שישי האחרון בכרזות ועלונים מזויפים המתחזים להיות עלונים של משה ליאון.

אלירן אהרון , ג' בכסלו תשע"ט

תלונה למשטרה. ליאון נגד ברקוביץ'
תלונה למשטרה. ליאון נגד ברקוביץ'
צילום: מירי שמעונוביץ

מטה הבחירות של משה ליאון הגיש בצהריים (ראשון) תלונה במשטרת ישראל כנגד עופר ברקוביץ' בחשד לעבירות של "זיוף והונאה", "שימוש במסמך על מנת לקבל דבר" וכן "קבלת דבר במרמה".

במטה ליאון טוענים כי מטה ברקוביץ' מציף את ירושלים מאז יום שישי האחרון בכרזות ועלונים מזויפים המתחזים להיות עלונים של משה ליאון, וזאת במטרה להסית את הציבור החילוני נגד הציבור החרדי ולהפך.

התלונה, שכוללת גם עבירות על חוק הבחירות, הוגשה לאחר שעו"ד בוסי, היועץ המשפטי של מטה ליאון, פנה לברקוביץ בדרישה לחדול מביצוע המעשים. לאחר שהמכתב לא נענה הוגשה תלונה למשטרת ישראל.

המועמד לראשות העיר משה ליאון מסר, "עצוב לגלות שמאחורי דמות היחצן מסתתרת דמות משולחת רסן וסכסכנית, המוכנה לפלג את ירושלים ולהסית את הציבורים השנים, האחד כגד האחר, כאילו אין מחר, וכאילו אין מדובר בעיר אחת".

"הכמיהה לאחדות והרצון שהעומד בראש העיר ירושלים יהיה מועמד בעל יכולת, ניסיון ואחריות, ינצחו את המודעות המזויפות ואת צרחות הקוזק הנגזל של ברקוביץ'", הוסיף.