סובלים מסתימה בביוב?

כשמים דלוחים עולים על גדותיהם וכשריח רע עולה מן הביוב, דיירים רבים מתקשים לנהל את שגרת חייהם. כך מטפלים בסתימה בביוב.

תגיות: ביוב
תוכן שיווקי , ד' בכסלו תשע"ט

סובלים מסתימה בביוב?-ערוץ 7
ביובית
יח"צ
סתימת ביוב בבניין בפתח תקווה יכולה להיות אירוע מלחיץ. כשמים דלוחים עולים על גדותיהם וכשריח רע עולה מן הביוב, דיירים רבים מתקשים לנהל את שגרת יומם.

למרבה המזל, בימינו קיים פתרון משוכלל בדמות ביובית בפתח תקווה. בעזרת שאיבת ביוב ניתן לטפל בסתימות ביוב בדרך מקצועית.

כך מטפלים בסתימה בביוב

שאיבת ביוב באמצעות ביובית בפתח תקווה היא פעולה יעילה ומהירה. אם אתם מגלים סתימת ביוב מאסיבית אשר טורדת את מנוחתכם ואינה מאפשרת לכם לעבוד או לבצע את המטלות היום יומיות שלכם, כדאי ליצור קשר עם חברת שירותי ביוב המעניקה מענה לבעיות ביוב ופועלת באזור פתח תקווה.

הצוות המקצועי של החברה יגיע במהירות למקום התקלה, יטפל בסתימה בקלות ובמהירות ויפטור אתכם מהמטרד הגדול.

האם אפשרת למנוע סתימות בביוב?

סתימות ביוב מתרחשות לעתים קרובות, בייחוד בבניינים שבהם עוברים צינורות משותפים כמו בנייני משרדים או בנייני מגורים. הגורמים לסתימת ביוב יכולים להיות שונים. ראשית, לעתים מדובר בגורמים חיצוניים כמו שורשים של עצים המנקבים את צנרת הביוב, פירות רקובים שנשרו מהעץ ומצאו את דרכם בפתח הביוב, גוויות של מכרסמים או חומרים כמו חול ואדמה החודרים באמצעות רוחות חזקות. שנית, סתימות בביוב יכולות להיווצר בגלל הפסולת שמשליכים דיירים ועובדים למערכת הביוב, המורכבת משומנים, פסולת אורגנית, ניירות, שיערות, תחבושות היגייניות ועוד.

חלק מהחומרים אינם מתכלים, ועל כן הם גורמים לסתימות חמורות במערכת הביוב. על מנת לצמצם את היווצרותן של הסתימות, כדאי להימנע מלזרוק פסולת בלתי מתכלה (דוגמת שיערות, מגבונים לחים, ניירות) אל האסלה או אל פתח הכיור.

ולבסוף, מערכת הביוב מתכלה עם הזמן, ועל כן היא נוטה להיסדק ולהיסתם. משום כך, מומלץ להזמין אינסטלטור מקצועי מדי תקופה כדי לבדוק את מערכת הביוב ולראות אם יש צורך לתקן אותה.

מבצעים ניקוי ביוב

אם אתם מעוניינים להימנע מהיווצרותן של סתימות ביוב חוזרות ונשנות, מומלץ לבצע שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה. במסגרת פעולה זו מנקים את צנרת הביוב משאריות לכלוך וחומרים שונים.

כתוצאה מכך, מי הביוב יכולים לזרום ללא הפרעה ובאופן חלק. שיטה זו מסייעת לטפל בסתימות ביוב במהירות ובקלות, ללא צורך בחפירות או תיקונים נוספים.

בתי עסק כמו: מפעלים,מסעדות, אולמות וכו'... המשתמשים בשומנים בכמויות רבות...נדרשים על פי חוק להתקין מפריד שומן, שתפקידו להפריד בין המים לבין השומנים ובכך למנוע סתימות עתידיות וזיהום מי התהום,

הביובית שואבת את השומנים ממפריד השומן, ומפנה אותם לאתר מורשה.