בשל ההסלמה: משחק הכדורסל נדחה

ההסלמה בשעות האחרונות בדרום ומטח הירי הכבד, הביא את מנהלת הליגה להודיע על ביטול משחק הכדורסל בין באר שבע לראשל"צ

נרי וייס - ערוץ 7 , ד' בכסלו תשע"ט

כיפת ברזל
כיפת ברזל
צילום: קובי ריכטר/TPS

הכדורסל הישראלי עם תושבי הדרום וחיילי צה"ל. אחרי שאמש בוטל ונדחה משחק הכדורסל בין הפועל ירושלים למכבי אשדוד, בשל תקלה בסלים באולמה של הקבוצה הדרומית, ובשל הרצון לשמור על ביטחונם של השחקנים, הערב (שני) הודיעה מנהלת הליגה על ביטול משחק נוסף של קבוצה דרומית, הפעם לצערינו בשל סיבות אחרות.

בעוד שעה קלה היו אמורים לעלות על הפרקט באולם הקונכיה שבבאר שבע, העולה החדשה, הפועל באר שבע/בני שמעון המקומית ומכבי ראשון לציון, למשחק במסגרת המחזור השישי בליגת ווינר סל. הירי הבלתי פוסק על יישובי עוטף עזה והדרום כולו, והנחיות פיקוד העורף מהדקות האחרונות הביאו את מנהלת הליגה בכדורסל לקבל החלטה ולדחות את קיום המשחק.

ממנהלת ליגת ווינר סל, נמסר כי "לאור הנחיות פיקוד העורף מהדקות האחרונות החליטה המנהלת לדחות את המשחק בין הפועל באר שבע/בני שמעון למכבי ראשון לציון ומתוך דאגה לבטחונם של הצופים, השחקנים ושאר הגורמים המעורבים במשחק. מנהלת הליגה מחזקת את תושבי הדרום ואת חיילי צה״ל. מועד חדש לקיום המשחק יימסר בקרוב".

בתוך כך, גם באיגוד הכדורסל הודיעו על דחייתם של 6 משחקים באזור הדרום, גם אלה על פי הנחיות פיקוד העורף. בין המשחקים שנדחו - משחק גביע המדינה לנוער בין אשקלון לגליל עליון. מחר תתקיים הערכת מצב מחודשת גם לגבי משחק הליגה הלאומית בין אשקלון למכבי מוצקין.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il