התאחדות הכדורגל למען תושבי הדרום

בעוד יומיים תקיים נבחרת הכדורגל של ישראל משחק הכנה מול נבחרת גוואטמלה. בהתאחדות לכדורגל הזמינו את תושבי הדרום בחינם

נרי וייס - ערוץ 7 , ה' בכסלו תשע"ט

אוהדי הנבחרת
אוהדי הנבחרת
צילום: פלאש 90

לדרום באהבה. לקראת המשחק החשוב מול נבחרת סקוטלנד, תקיים נבחרת הכדורגל של ישראל משחק הכנה מול נבחרת גוואטמלה ביום חמישי הקרוב באצטדיון החדש שבנתניה.

עוד לפני ההסלמה הביטחונית האחרונה בדרום, בהתאחדות לכדורגל הזמינו את ילדי עוטף עזה לבילוי שיוציא אותם מהשגרה הלא פשוטה בתקופה האחרונה, וכעת הרחיבו שם את ההזמנה, כשזו תאפשר כניסה חינם לכל השחקנים והפעילים של מחלקות הנוער והילדים מאזור עוטף עזה ודרום הארץ.

בהתאחדות אמרו כי כרטיסים נוספים יחולקו חינם באמצעות הרשויות המקומיות לילדי ותושבי האזור, שירצו להגיע למשחק, לתמוך בנבחרת וליהנות מאווירה קצת אחרת לנוכח המצב הבטחוני.

בנוסף, העמידו בהתאחדות את אצטדיון רמת גן ומגרשי אימונים שונים לטובת קבוצות מהדרום, שהמצב הביטחוני לא מאפשר להן לשמור על שגרה ספורטיבית.

משה זוארץ, יו״ר ההתאחדות החדש אמר: "עוד לפני ההסלמה הביטחונית הזמנו את ילדי העוטף לבילוי שיוציא אותם מהשגרה הלא פשוטה בתקופה האחרונה ועכשיו הרחבנו משמעותית את מספר האנשים שתתאפשר להם כניסה חינם למשחק. ההתאחדות ונבחרת ישראל ממלאות חובה לאומית וערכית בהקשר הזה. אני משוכנע כי הנבחרת תהנה מאוהדים צעירים ותומכים, אלו גם הרגעים שבהם כולנו מתאחדים ומסייעים האחד לאחר. ערבות הדדית היא משהו שצריך לטפח ולעודד".

עוד אמר זוארץ: "ההתאחדות גם תסייע ככל יכולתה לקבוצות מהאזור ואנחנו ערוכים לטיפול בפניות השונות. אני מקווה שהשקט יחזור מהר ככל האפשר ונוכל לחזור לשגרה ספורטיבית".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il