סולם
סולםצילום: ISTOCK

איך לבחור סולם לבית או לעסק

אם אתם נדרשים לרכוש סולם לבית או לעסק אנחנו ממליצים לכם לעשות דבר אחדלהמשיך לקרוא כי סולמות הם אמנם מוצר יומיומי נפוץ, אבל מדובר בכלי עבודה לכל דבר ולכן הוא צריך להיות בטיחותי. למעשה, הבחירה בין האפשרויות השונות קשה כי יש מגוון של סולמות מחומרי גלם שונים, בגבהים שונים שמתאימים לצרכים שונים.

סולמות אלומיניום

סולמות אלו מתאימים בעיקר לעסקים הודות לעובדה שהם בטיחותיים במיוחד. כאן תוכלו לבחור בין סולמות שכוללים 3-12 שלבים וכן להצטייד בדרגשים בני 2-4 שלבים. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי כל סולמות האלומיניום עומדים בתקנים ישראלים ובינלאומיים, כוללים רגליות וכן אלמנטים למניעת החלקה. לפרטים ורכישת סולם אלומיניום – היכנסו לכאן:

https://www.vardi-levin.co.il/category/סולם-אלומיניום

סולמות עץ

סולמות אלו מתאימים בעיקר לבתים פרטיים וניתן לבחור בין סולמות בני 4-8 שלבים, כך שאתם יכולים להגיע כמעט לכל מקום בבית בעת הצורך למשל :

  • סולם בן 4 שלבים – הסולם מגיע לגובה 1.30 מטר ומתאים לביצוע עבודות בית קלות
  • סולן בן 5 שלבים – סולם זה מגיע לגובה 1.60 מטר ומתאים לעבודת בגבהים נמוכים, למשל הורדת סט הכלים של פסח מארונות המטבח הגבוהים, החלפת בגדי חורף בבגדי קיץ וכו'.
  • סולם בן 6 שלבים – סולם זה מתנשא במצבו המקסימלי לגובה של 1.90 מטר ולכן הוא מתאים לעבודות בגובה, למשל החלפת נורות שרופות
  • סולם בן 7 שלבים –סולם זה מתנשא לגובה 2.2 מטר ומתאים למשימות מיוחדות, למשל הגעה לעליית הגג וכו'.
  • סולם בן 8 שלבים - סולם זה מגיע לגובה של 2.5 מטר ומתאים לביצוע של עבודות ביתיות בגובה רב, למשל החלפת רעפים בגג.

סולמות מפרקים

סולמות אלו עשויים מאלומיניום ולכן מתאימים כאמור לבתי עסק, אבל יש להם 4 אפשרויות פתיחה כך שהם מתאימים לעבודות מקצועיות כמו פיגומים. חשוב לזכור שבכל מצב פתיחה משתנה גם גובה הסולם, כך שיש לקחת זאת בחשבון לפני הרכישה. למשל :

  • מצב מקופל – הסולם מתנשא לגובה 0.80 מטר בלבד
  • מצב פיגום – הסולם מגיע לגובה 0.90 מטר
  • מצב כפול – הסולם מגיע לגובה 1.75 מטר
  • מצב פתוח כללי – הסולם מתנשא לגובה 3.60 מטר

אז במה לבחור?

אם אתם הולכים לאיבוד בין מגוון הסולמות לבית ולעסק אנחנו ממליצים לעשות דבר פשוט – ליצור קשר עם המומחים לסולמות ולכלי עבודה שיש להם ניסיון, ידע ומומחיות בתחום זה. ואגב, בתחום הסולמות הניסיון והמוניטין לא הולכים ברגל, כך שמומלץ לבחור בחברה שיש לה ניסיון של כמה שיותר שנים.

למעשה, בתחום הסולמות המוסיף אינו גורע אלא להיפך, כך שמומלץ לבחור בחברה שיש באמתחתה עשרות שנים של ניסיון. זו הדרך שלכם להבטיח שאתם נהנים משירות לקוחות שהוא מקצועי, מייעוץ טכני וכמובן מאמינות של שנים שלחברות אחרות פשוט אין...