משווים וחוסכים: טיפים לבעלי עסקים

בתחומים רבים אנחנו, כפרטים בחברה צרכנית, טופחים לעצמנו על השכם כי השכלנו למצוא את המחיר הזול ביותר בלי שהסתירו מאתנו מידע.

תגיות: ליסינג
, י' בכסלו תשע"ט

משווים וחוסכים
משווים וחוסכים
צילום: יח"צ

במאמר זה לא רק שתלמדו לעשות זאת, אתם תקראו מידע על הנושאים בהם הכי קל לספקים להסתיר מידע מלקוחות ולתמחר שירותים ביוקר. מדוע? משום שאלו נושאים שגם השירות עבורם וגם המוצרים עצמם הם היקרים ביותר בבית ובהתנהלות החיצונית לו. בנוסף, ההתעסקות בהם מצריכה ידע טכני ומשפטי שעם קצת מידע מקדים ניתן להבדיל בין טובת הלקוח (אתם) למידע מוסתר.

רכישת רכב במסגרת ליסינג מימוני – ליהנות מרכב חדש בתנאי תשלום נוחים

חברת ליסינג המספקת שירותי ליסינג מימוני מאפשרת לבעלי עסקים וחברות ליהנות מרכב חדש המגיע היישר מהיבואן וכל זאת מבלי לפגוע בתזרימי החברה. בשיטת ליסינג זו רכישת הרכב נעשית במסגרת חוץ בנקאית כאשר התשלומים נעשים באמצעות חשבונית שכירות חודשית המאפשרת הקטנת חבות במס. ליסינג מימוני הינו פתרון מימון אידיאלי לבעלי עסקים וחברות אשר רוצים ליהנות מאובליגו ותזרימים פנויים לצורך התרחבות והתפתחות של העסק.

עיבוי בית העסק במערכת אזעקה – כך תדעו שבחרתם בעסקה המשתלמת ביותר

חשוב לציין כי על בית עסק שלא נפרץ מעולם חברות הביטוח לא מטילות חובת התקנת מערכות אזעקה. במקרה בו יוזמים את ההתקנה, חשוב לבוא עם חזון ולשתף את נציגי חברת מערכת המיגון במסקנותיכם. הם צפויים לתקן או לשפר את מה שתכננתם ולשתף אתכם במסקנותיהם. במקרה בו הבית שלכם נפרץ, ועל כן חברת הביטוח מחייבת אתכם להתקין מערכת אזעקה, דרשו לראות את מסמך הנחיות הסוקר שלה והעבירו לחברת תעשיות מיגון. כך תוכלו לדעת בדיוק מה מתקינים לכם, ושלא מחייבים אתכם על מוצרים שאינכם צריכים. טיפ חשוב בנושא השוואת מחירים למיגון בית העסק: השתדלו לעקוב אחרי האפיון של המתקינים ולדאוג שהם ישתמשו בספק כוח 1.2 אמפר. שדרוג לספק 4.2 הוא גם שדרוג להוצאות החשמל, וצריכה להיות סיבה טובה לעבור אליו: ריבוי צופרים ותגובות מערכת נוספות, למשל.