אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: iStock

חברת אינטרנט רימון משנה את כללי המשחק ומשיקה את מערכת RNG שתאפשר להורים לבחור איזה מכשירים לסנן ומתי.

מעתה, ההגנה החדשה של רימון עובדת על גבי כל ספקיות האינטרנט, כך גם משפחות שכבר יש להן אינטרנט בבית במסגרת חבילת טריפל יוכלו ליהנות מההגנה של רימון, ולהתקין את ההגנה בבית על המכשירים שיבחרו.

לצד מערכת ההגנה החדשה משיקה רימון גם אפליקציית הגנה חדשה ללפטופים ומחשבים. האפליקציה החדשה מאפשרת לגלוש בלפטופ עם סינון בכל רשת אינטרנט בארץ ובעולם. יחד עם האפליקציה החדשה למחשבים, משדרגת רימון את האפליקציה לסינון בסמארטפונים המציעה מהיום התקנה מהירה ופשוטה למכשירי אייפון ואנדרואיד.

המהפכה ב'רימון' באה על רקע ההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות שהכניסה את רשת האינטרנט לעשרות מכשירים שאנו משתמשים ביומיום ובניהם טלוויזיות חכמות, קונסולות משחק, מצלמות רשת, מדפסות, מצלמות, ואפילו שעונים חכמים.

יריב פאר, מנכ"ל אינטרנט רימון, אמר כי "ההחלטה לפתח את המערכת החדישה, שתפעל לצידה של מערכת הסינון הטובה והמוכרת של אינטרנט רימון, הגיעה לאחר הבנה כי ישנו קהל רחב המעוניין לגלוש בצורה מסוננת בכל מכשירי הבית או רק על מכשירי הילדים, אך נאלץ לוותר מסיבות טכניות כמו צרכי עבודה למשל".

פאר מבהיר כי המערכת החדשה לא באה על חשבונה של מערכת הסינון המוכרת באלפי בתים בישראל וכי לקוחות החברה יוכלו לבחור בין פתרונות הסינון השונים.

גיל גבריאל, סמנכ"ל השיווק של אינטרנט רימון, מסביר כי המהפכה היא לא רק בהעברת הבחירה והשליטה בסינון אל הלקוח אלא גם באפשרות ליהנות ממערכת הסינון בכל ספק אינטרנט הקיים היום בישראל. "חשוב לנו לתת מענה לאותן משפחות המעוניינות להעניק לילדיהן אינטרנט בטוח, אך נאלצות לוותר מכיוון שכבר יש להן בבית אינטרנט במסגרת חבילת הטריפל", אומר גבריאל.