מושלמת: חולון עם ניצחון ביתי נוסף

רק פעם אחת הפסידה חולון בבית להרצליה. מהפך שלהם ברבע האחרון הביא לניצחון ביתי נוסף של החולונים ששומרים על מאזן מושלם בבית

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ז בכסלו תשע"ט

קאליף וואייט הערב מול הרצליה
קאליף וואייט הערב מול הרצליה
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

את כל שלושת ניצחונות הבית שלה העונה, השיגה הפועל חולון בזכות מהפך שביצעה במהלך הרבע הרביעי והמכריע. הערב (מוצאי שבת), במשחקה הביתי הרביעי העונה בליגת העל בכדורסל, עשתה זאת הפועל חולון פעם נוספת כשהפכה פיגור בן 14 נקודות לניצחון ביתי על בני הרצליה בתוצאה 78:86

אחרי שרשמה קאמבק מדהים מול גלבוע/גליל במחזור שעבר, ורשמה ניצחון חוץ ענק על נאנטר הצרפתית שהעלה אותה לראשות הבית במפעל ליגת האלופות של פיב"א, ביום רביעי האחרון, מחזיקת הגביע מחולון נראית בדרך לעונה שלישית ברציפות שהיא תוקעת יתד בצמרת הכדורסל הישראלי.

הסגולים מחולון, שניצחו את כל משחקי הבית שלהם העונה, בזירה הישראלית ובזו האירופית, נקלעה לפיגור דו-ספרתי בן 14 נקודות במהלך המשחק הערב מול הרצליה, באולמם הביתי, היכל הטוטו שבחולון.

רבע שלישי אדיר הביא למפנה עבור מחזיקת הגביע כשהצליחה להיצמד לאורחים מהרצליה. קריסה בדקות הסיום של שחקני הרצליה, הביאה לניצחון ביתי נוסף של החולונים ששומרים על מאזן מושלם באולמם הביתי.

הרצליה, ששיחקה לאחרונה לפני 15 ימים, סוגרת חודש שלם עם משחק אחד בלבד בשל פגרות ודחיית משחק. וגם בו הפסידה. חולון? עם 8 ניצחונות בית מתוך 8, אחרי קאמבק נוסף שהסתיים בניצחון בתוצאה 78:86.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il