רגב: ליברמן יצביע עם אחמד טיבי?

שרת התרבות תוקפת את מתנגדי חוק "נאמנות בתרבות" ומזהירה את יו"ר ישראל ביתנו: "אם ליברמן יצביע נגד החוק הציבור הלאומי לא יסלח לו"

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ז בכסלו תשע"ט

שרת התרבות והספורט מירי רגב התייחסה היום (ראשון לחוק "נאמנות בתרבות" שאמור לעלות מחר לקריאה שנייה ושלישית בכנסת ולדיווחים לפיהם ח"כ אביגדור ליברמן צפוי להצביע נגד החוק ולהביא להפלתו.

"החוק הזה הוא מבחן אמיתי למחנה הלאומי. זהו חוק חשוב, נכון וראוי והוא חייב לעבור. הגיע הזמן להעביר את החוק שעושה צדק עם קורבנות הטרור ובני משפחותיהם", אמרה השרה רגב.

"אני לא מאמינה שליברמן יצביע נגד החוק ביחד עם אחמד טיבי וייתן פרס למחבלים ולטרור בדמות מימון האדרת מחבלים מכספי המדינה", הוסיפה.

השרה רגב הדגישה, "לא יכול להיות שליברמן שמתעקש להעביר עונש מוות למחבלים, ייתן ידו ביחד עם אחמד טיבי להאדרתם של אותם מחבלים".

"אני מאמינה שליברמן שתמך לכל אורך הדרך בחוק וכמוהו גם חברי סיעתו - שאף שיגרו לי מכתבים בהם ביקשו ממני לשלול תקצוב ממוסדות תרבות ומאמנים המעלים תכנים הפוגעים במדינת ישראל, יצביעו נגד החוק. הם מבינים היטב את חשיבותו. אם בסופו של יום ליברמן יחליט להצביע נגד החוק ולהפיל אותו, אני בטוחה שהציבור יעניש אותו בקלפי", הדגישה.