"הזדמנות לסייע לגדולי הדור הבאים"

קרן 'אחד לאחד' נמצאת בעיצומו של יום התרמה במטרה להעצים את הפרוייקט להחזקת מאה אברכים מצטיינים שינהיגו בעתיד את הציונות הדתית.

בשיתוף קרן 'אחד לאחד' , י"ח בכסלו תשע"ט

קרן 'אחד לאחד' נמצאת בעיצמו של קמפיין התרמה חשוב שיימשך עד מחר (שלישי) בערב, לפרוייקט הדגל של הקרן - 'מאה האברכים המצטיינים' - שבו הקרן מעניקה מלגות ל-100 אברכים מצטיינים בלמעלה מ-42 ישיבות של הציונות הדתית.

כל אברך יזכה למלגת הצטיינות חודשית בסך 3,000 שקלים על מנת שאברכים אלו יוכלו להשקיע את כל מרצם בלימוד התורה.

חן גוטרמן, מנכ"ל קרן 'אחד לאחד' מסביר כי "היעד שלנו הוא להגיע לארבעה מיליון שקלים. בזכות תורמים נדיבים מחו"ל, על כל שקל שייתרם ב-24 השעות הקרובות הם יתרמו שקל נוסף - וכך כל שקל הופך לשניים. המטרה של היום הזה היא בעצם להחזיק את פעילות הקרן".

ומהי מטרת קרן 'אחד לאחד'? "הקרן הוקמה על רקע זה שאנחנו כציבור השתלבנו ומחזיקים יד על ההגה בהרבה תחומים. יש תחום אחד שנותר קצת מאחור - לומדי התורה, להעמיד מתוכנו תלמידי חכמים גדולים", מספר גוטרמן.

הוא מוסיף כי "הקרן איתרה בסיוע של ראשי הישיבות מכלל הציונות הדתית מאה אברכים מהמצויינים שיש לנו. אותם אברכים מקבלים מהקרן מלגה חודשית של 3,000 שקלים בחודש ועוד 2,000 שקלים בחודש שזה סכום שאמור לכלכל אותם ולאפשר להם לגדול בתורה".

"כל תרומה ביום הזה משמעותית מאוד ומחזיקה את אותם אברכים שיהיו הדור המוביל הבא של הנהגת הציונות הדתית. יש לנו הזדמנות לטפח את אותם אנשים שיהיו משמעותיים עבור כל אחד מאיתנו בעתיד", מסכם חן גוטרמן.

'קרן אחד לאחד' הוקמה לפני מספר שנים על ידי הרב נריה על מנת לסייע לעמלי תורה במוסדות תורניים לאומיים ברחבי הארץ ולתמוך במשפחות נזקקות מהציבור הדתי לאומי. הקרן הינה כתובת ואוזן קשבת לצרכי הציבור הדתי לאומי ומצוקותיו תוך דגש על תמיכה בבניין התורה ולומדיה. הקרן פועלת בשקיפות מלאה והינה מיזם ללא מטרות רווח.

לאתר אחד לאחד לחצו כאן