צפו: כנס ערוץ 7 בבוורלי הילס

בעיר בוורלי הילס שבחוף המערבי של ארה"ב נערכה הלילה ועידת ערוץ 7 בהשתתפות שרת המשפטים איילת שקד. צפו

צוות ערוץ 7 , כ"ב בכסלו תשע"ט | עודכן: 04:34

שרת המשפטים, איילת שקד, נשאה דברים אמש (חמישי) בכנס ערוץ 7 בברלי הילס שבקליפורניה, והצהירה כי ישראל מנצחת במלחמה נגד ה-BDS.

"לפני כמה דקות", אמרה שקד, "כיבדנו את ראש עיריית בברלי הילס על המאבק שלו נגד ארגוני ה-BDS ועל תמיכתו האמיצה במדינת ישראל. הודות למנהיגים אמיצים כמו ראש העיר גולד, אנו מנצחים במאבקנו ב-BDS.

"קואליציה של מנהיגים, ממנהיגי סטודנטים בקמפוסים; למנהיגי קהילות, עיירות וערים; למושלים ומנהיגים נבחרים עד לבית הלבן – זהו הצבא שלנו ואנו מנצחים במלחמה הזו בכל רחבי העולם''.

עוד אמרה שקד בכנס שהתקיים בבית הכנסת בית ג'ייקוב, "חווינו גם נסיגות, שהאחרונה בהן היתה החלטת Airbnb להפסיק את השירות שלה בקהילות היהודיות ביהודה ושומרון. המהלך הוליד תגובת-נגד נגד Airbnb ואני מאמינה שהמילה האחרונה בעניין זה טרם נאמרה.

""כפי שאתם יודעים, מדינת ישראל ניצבת מול איום שהולך וגדל, בצורת איראן והארגונים הפועלים בשירותה: חיזבאללה מצפון, חמאס מדרום מערב, וכוחות איראניים ופרו-איראניים אחרים בסוריה.

"במצב קשה זה, ארה"ב הבהירה שהיא ניצבת מאחורינו – לא רק צבאית אלא גם אידיאולוגית. ארה"ב תחת דונלד טראמפ עשתה את מה שמעולם לא עשתה בעבר. היא העבירה את שגרירותה מתל אביב לירושלים היא הכירה, סוף סוף, בעיר הקודש כמרכז הקבוע והבלתי מחולק של החיים היהודיים הלאומיים.

''בנוסף, הממשל סגר את משרדי אש"ף בוושינגטון, הסיר תמיכה מאונר"א, וביצע צעדים רבים נוספים, שכולם יחד מצטרפים לכדי האמירה: ישראל נמצאת כאן כדי להישאר. ישראל היא מדינת הלאום הנצחית של העם היהודי.

"ארצות הברית תחת הממשל הנוכחי עשתה מעשה אמיץ מאין כמותו כאשר נסוגה מהסכם הגרעין עם איראן והטילה סנקציות מחודשות על משטר האייתולות. משטר שקורא להשמדת ישראל. משטר שעורך מדי שנה תחרות בינלאומית לקריקטורות שמכחישות את השואה ולועגות לה. מי האנטישמי במשוואה הזו – האיראנים או ממשל טראמפ?

"אנו נחשבים לאומה חדשנית. כל החדשנות והיצירתיות שלנו תידרש כדי שנמצא דרך להתאחד בעת הזו, ולעמוד מול אויבינו כאומה אחת, תחת האל, עם חירות וצדק לכל. בעזרת ה' נצליח. תודה רבה", כך שקד.טוען....