תיעוד: ארי פולד הי״ד בכנס הריבונות

במצפה שהוקם לזכרו של ארי פולד הי"ד הוצג סרטון בו צילם את עצמו בדיווח ישיר וחי מהכנס הראשון של נוער הריבונות. צפו

בשיתוף ״נשים בירוק״ , ב' בטבת תשע"ט

תיעוד: ארי פולד הי״ד בכנס הריבונות-ערוץ 7
טקס הדלקת הנרות במצפה החדש
צילום: ערוץ 7

סרטון מרגש נחשף אתמול (ראשון) במהלך טקס הדלקת נר שמיני של חנוכה במצפה שהוקם על ידי פעילי תנועת 'נשים בירוק' לזכרו של ארי פולד הי"ד, שנרצח בגוש עציון לפני כשלושה חודשים.

בסרטון נראה פולד בדיווח עצמי וישיר מהכנס הראשון של תנועת נוער הריבונות, כנס שהתקיים בהיכל שלמה בירושלים וריכז אליו למעלה מ-1200 בני נוער מכל רחבי הארץ.

פולג שידר את הסרטון לעוקביו הרבים מכל רחבי העולם ברשת החברתית והביע את התפעלותו מהנימה הנחרצת והברורה של בני הנוער שהגיעו לכנס וביטאו את העיקרון הפשוט לפיו אין מוסרי וצודק יותר מאשר ריבונות ישראל על ארצו.

הסרטון הוצג כאמור במעמד הדלקת נר אחרון של חנוכה, אירוע בו השתתפו בני משפחת פולד, סגן השר ח"כ מייקל אורן, תומכי התיישבות ובני נוער שחתמו במעמד זה יום פעילות והעשרה בנושאי מנהיגות ומדיה.

האירוע כולו במצפה שהוקם על שמו של ארי ז"ל במרומי הגבעה שבשמורת 'עוז וגאו"ן' וצופה אל ישובי והרי גוש עציון. מיד לאחריו החלו פעילי תנועת הריבונות במבצע ההתרמה בן ה-48 שעות להרחבת והעמקת פעילות נוער הריבונות בתקופה הקרובה.

לעמוד ההתרמה ולהשתתפות

ראשי תנועת הריבונות, יהודית קצובר ונדיה מטר, מספרות כי ארי פולד הי"ד היה מפעיליה הבולטים והמשמעותיים של התנועה, הקפיד להשתתף באירועים ולדרבן קרובים ומקורבים לקחת חלק בתנופת ההתיישבות ביהודה ושומרון ובקידום חזון הריבונות הישראלית על יהודה ושומרון. "חזונו של ארי הוא עבורנו צוואה מעשית ולאורו נהפוך את האבל לקומה נוספת בחזון הציוני, קומת הריבונות על ערש הולדתו של העם היהודי, יהודה ושומרון", דברי קצובר ומטר.

בני משפחת פולד במעמד הדלקת הנרות
צילום: אלי אסטרייכר
סגן השר במעמד ההדלקה
צילום: אלי אסטרייכר