מאמן שלישי פוטר מליגת ווינר סל

אחרי מכבי ת"א וראשון לציון, גם עירוני נהריה נפרדת ממאמנה - מיקי גורקה. בין המועמדים: אריק אלפסי שעזב בקיץ לאחר 3 שנים מוצלחות

נרי וייס , ג' בטבת תשע"ט

גורקה. מפוטר בפעם השלישית
גורקה. מפוטר בפעם השלישית
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

כל שלושה מחזורים. זהו הזמן הממוצע בו קבוצה נפרדת ממאמן, אחרי עוד מאמן שפוטר היום (שלישי) מליגת העל בכדורסל.

תשעה מחזורים עברו בליגת העל בכדורסל, והיום הודיעו בעירוני נהריה על פיטוריו של מאמנם בזמן הקצר שעבר מאז תחילת העונה, מיקי גורקה.

גורקה מונה בקיץ החולף במקומו של אריק אלפסי, שהוליך את נהריה להצלחות יחסיות בזירה הישראלית והאירופית בעונה שעברה. הבוקר, אחרי עוד תבוסה אמש להפועל באר שע בתוצאה 86:61, שוחח גורקה עם היו"ר ניסים אלפסי ובתום השיחה הודיעה נהריה על סיום הקדנציה הקצרה של גורקה בקבוצה במה שנכתב כ"החלטה משותפת".

תחת אימונו הקצר של גורקה, שהחל את דרכו כעוזר מאמן בנהריה ב-2007 ועבורו זו הפעם השלישית בקריירת האימון שהוא מפוטר לאחר שפוטר ממכבי חיפה אחרי 8 מחזורים בלבד, ואשתקד פוטר מבני הרצליה גם אחרי המחזור השמיני ו-3 עונות בקבוצה, השיגה נהריה שני ניצחונות בלבד העונה וההפסד אתמול היה החמישי ברציפות שספגה.

ביום ראשון הקרוב תארח נהריה את הפועל תל אביב, ובמועדון שואפים למנות מאמן קבוע עד אז כשבין המועמדים לרשת את גורקה נמצא גם אריק אלפסי שעזב בקיץ האחרון את נהריה לאחר שלוש עונות.

אחרי נבן ספאחיה וצביקה שרף, גם מיקי גורקה יחפש לעצמו עבודה חדשה בתחום. מאמן שלישי ב-9 מחזורים שמפוטר.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il