נתניהו בהשקת הקמפיין
נתניהו בהשקת הקמפיין צילום: שגרירות ישראל בגואטמלה

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, השיקה היום (שלישי) קמפיין בריאותי להצלת ילדים בגואטמלה יחד עם נשיא גואטמלה ג׳ימי מוראלס ורעייתו פטרישה.

הקמפיין, שלהשקתו הוזמנה נתניהו על ידי רעיית נשיא גואטמלה, יסייע למילוני ילדים מקומיים הנזקקים לתרופות וטיפולים מצילי חיים.

באירוע השתתפה משלחת משרד החוץ שבה לוקחת חלק נתניהו, יחד עם מזכיר הממשלה צחי ברוורמן, שגריר ישראל לגואטמלה מתניה כהן וסמנכ"ל אמל"ט במשרד החוץ, מודי אפרים.

נתניהו אמרה באירוע, "אני שמחה ונרגשת להיות איתכם כאן היום בהשקת הקמפיין הרפואי לטובת ילדי גואטמלה. לקמפיין זה יש השפעה ישירה על בריאותם של מיליוני תינוקות וילדים. אנו מבקשים להציל חיים, ובכך להבטיח את עתידם של הילדים המקסימים – בדור הזה ובדורות הבאים".

"אני מבקשת להודות לרעיית הנשיא של גואטמלה, חברתי היקרה, פטרישה מוראלס, שהזמינה אותי להשתתף בקמפיין חשוב זה", הוסיפה, "בביקור הזה אנו מעמיקים את הידידות בין שתי מדינותינו, שהחלה לפני 70 שנה. גואטמלה הייתה המדינה השנייה בעולם שהכירה במדינת ישראל. אנו מהדקים את היחסים עם בעלי בריתנו, וגואטמלה בתוכם. היום אנו מוסיפים נדבכים חדשים לבניין השותפות הנפלאה בין ישראל וגואטמלה".

"אדוני הנשיא, ידידינו ג'ימי - עמנו תמיד יזכור את הידידות הנפלאה שלך, של רעייתך ושל העם בגואטמלה, כלפי מדינת ישראל. תודה רבה לכם", חתמה נתניהו.