השר אקוניס: "אכזריות, שפלות וחוסר אנושיות"

השר אקוניס מגיב לבשורה הקשה על פטירת התינוק של בני הזוג איש רן שנפצעו בפיגוע בצומת עפרה. השר בנט: "הלב זועק, להחזיר את ההרתעה"

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ד' בטבת תשע"ט

אופיר אקוניס
אופיר אקוניס
צילום: חזקי ברוך

השר אופיר אקוניס מגיב לפטירת התינוק של בני הזוג שירה ועמיחי איש רן שנפצעו ביום ראשון בפיגוע בצומת עפרה.

"כמה אכזריות, שפלות וחוסר אנושיות יכולה להיות בחיה דו רגלית שיורה באישה הרה. אלה הם 'שכנינו' הפלסטינים, שמוציאים מתוכם שרצים שכאלה, כמו המחבל שירה בשירה בצומת הכניסה לעפרה".

"תנחומיי לשירה ועמיחי לב רן על האובדן הנוראי של תינוקם בן הארבעה ימים. וכשייודע מי הארור שעשה זאת, יש לגרש את כל משפחתו שגידלה רוצח כזה בביתה: בלי בג"ץ - ובלי בצלם", דברי אקוניס.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר, "ליבנו עם שירה ועמיחי על פטירת התינוק בן הארבעה ימים שאין לו אפילו שם. מרצחים נתעבים, הפושעים הנלוזים ביותר עלי אדמות".

"כוחות הביטחון דולקים אחר הרוצחים ואני מקווה שבקרוב יהיו חדשות בעניין. אנחנו לא נרפה עד שנמצא אותם ונמצה איתם את הדין", דברי נתניהו.

השר נפתלי בנט התייחס גם הוא לאירוע הטראגי. "תינוק יהודי שלא זכה עדיין לשם נרצח. מחבלים פלסטינים ירו בתינוק יהודי שטרם נולד - והוא נולד מתוך אש".

"חייו הקצרצרים היו במאבק על חייו. לבנו עם עמיחי ושירה. הלב זועק. זהו רצח שפל של מחבלים שהפסיקו לפחד מאיתנו. יש להחזיר את ההרתעה שאבדה אחרת גל מעשי רצח בדרך. לא בהצהרות. במעשים", דברי בנט.

השרה גילה גמליאל הוסיפה, "‏הדם רותח עם היוודע דבר מותו של התינוק שאמו נפגעה בפיגוע הירי השבוע".

"לא הגענו לארץ ישראל כדי שמחבלים שפלים ירצחו תינוקות ברחם אמם. ממשלת ישראל תדע לגבות את המחיר מהחלאה וממי שתומך בו", אמרה גמליאל.

השרה מירי רגב אמרה, "הלב כואב למשמע הבשורה הקשה על פטירתו של התינוק הפג שאימו נפצעה באורח קשה בפיגוע בצומת עפרה שלשום".

"שולחת את תנחומיי להורים עמיחי ושירה איש-רן ומשתתפת בצערם. ליבי עם המשפחה. אנחנו עוד נגיע למרצחים הנפשעים ונמצה איתם את מלוא חומרת הדין", הוסיפה רגב.

השר אורי אריאל אמר, "נפטר הילוד שאמו נפצעה קשה בפיגוע בצומת עופרה, ביקרתי אותם בתחילת השבוע והתפללנו לשלומו. הפיגוע נעשה על ידי בני עוולה נוראיים".

"יש לתפוס את המרצחים, להרוס את ביתם ולהסדיר את עופרה בהקדם. שולח את תנחומיי הרבים למשפחה היקרה", דברי השר אריאל.

test770