פצועת הפיגוע:
"אני אביא עוד תינוקות רבים"

חיים סילברשטיין, אביה של שירה איש-רן, סיפר על הדברים שאמרה בתו כשבאה להיפרד מעמיעד ישראל, בנה, שהובא אמש למנוחות.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ה' בטבת תשע"ט

חיים סילברשטיין, אביה של שירה איש-רן, בישר בצהריים (חמישי) כי בתו יצאה מהמחלקה לטיפול נמרץ ועברה לאישפוז במחלקה רגילה בבית החולים.

בשיחה עם עיתונאים פתח סילברשטיין בהתייחסות לפיגוע הבוקר, "אני משתתף בצער של המשפחות שקיבלו את הבשורה המרה מאוד שבניהם נרצחו על ידי בני עוולה ואני מאחל רפואה שלמה לפצועים שאני יודע שלפחות אחת מהם נמצאת מאחורי כאן בחדר המיון".

בהמשך סיפר, "אנחנו שמחים מאוד לבשר שבתנו שירה השתחררה מטיפול נמרץ ועברה למחלקה, זו בשבילנו אנחת רווחה גדולה מאוד, היא הולכת ומשתפרת, יש עדיין דרך מאוד ארוכה של שיקום, אבל אנחנו מודים לקדוש ברוך הוא על כל צעד חיובי ומקווים לטובה".

על תחושותיו בעקבות ההלוויה אמש אמר סילברשטיין, "זה היה מאורע קשה מאוד במיוחד ששירה ועמיחי לא יכלו להשתתף בהלוויה אבל אנחנו שמחים ששירה ועמיחי יכלו להיפרד אתמול בבוקר בפגיה מעמיעד ישראל הנכד שלא זכינו לגדל אותו, והרגשנו סגירת מעגל שיכולנו להביא אותו למנוחת עולמים בהר הזיתים בירושלים המאוחדת".

"כפי שאמרתי אתמול בלילה בהלוויה, הם לא ירתיעו אותנו. אנחנו חזקים יותר מהם, אנחנו צודקים יותר מהם ואנחנו שייכים לכאן יותר מהם. זה המסר שחייב לצאת, אנחנו חדורי אמונה בדרכנו הצודקת", הוא הוסיף.

סילברשטיין התייחס למצב הביטחוני, "כן אנחנו צריכים להיזהר, כן הממשלה חייבת לפעול, אנחנו רואים שינוי מהלך פה, רמת הפעילות החבלנית עולה דרגות, אני מתפלל ומקווה שהממשלה וכוחות הביטחון ידעו להגיב ביד חזקה וקשה ולמנוע חס וחלילה הישנות של מקרים כאלו".

בסיום סיפר סילברשטיין על דבריה של בתו אתמול כשראתה בפגיה את בנה הגוסס, "שירה ילדה חזקה מאוד, ותוך כדי בכי היא אמרה, שהיא תראה להם, היא תביא עוד תינוקות רבים בעזרת ה' ועם ישראל חי. אלו היו המילים כמעט הראשונות שלה כשהיא ראתה את התינוק שגסס באותו רגע, ככה גידלנו אותה, ככה אנחנו מרגישים, ובעזרת ה' אנחנו מקווים שהיא תצליח מאוד במשימות האלה".

test770