דני גונן
דני גונןצילום: באדיבות המשפחה

עד מתי? הרי יש לנו את הצבא הכי חזק בעולם. אם לא הכי חזק וטוב אז בין הטובים והחזקים בעולם. יש לנו את ראש הממשלה הכי טוב בעולם. אם לא הכי טוב בעולם אז בין הטובים בעולם.

ואם יש לנו את שניהם, צבא, בין הטובים בעולם וראש ממשלה בין הטובים בעולם. איך אנו חיים במציאות שבה טובחים בנו? במציאות שבה כל יום כמעט מצטרפת משפחה חדשה למעגל השכול? וכל זה אחרי ניסי ניסים על כך שלא כל הפיגועים מצליחים. אמש שני ילדים קברו ילד והכאב על האובדן אין מספיק מילים לתאר.

היום שני חיילים נרצחו, חייל ואזרחית נלחמים על החיים שלהם. ליבי עם המשפחות השכולות וכולי תפילה להחלמתם המהירה של הפצועים. מה עוד צריך לקרות כדי שממשלת ישראל תתעורר? כמה דמים עוד נצטרך לשלם? הגיע הזמן להחזיר מלחמה. הגיע הזמן שחיי אזרחים חפים מפשע יהיו ערך עליון לנגד עניהם של מקבלי ההחלטות.

זו זכותינו כאזרחים זו חובתם של המנהיגים. להפסיק את הרפיסות מול כלל גורמי הטרור מסביב ולהציב עובדה אחת ויחידה. עד כאן!! דם יהודי אינו הפקר ומי אשר אינו מסכים דמו שלו בראשו. לממשלת ישראל יש את היכולת להפסיק את שפיכת דמם של אזרחיה, היא פשוט צריכה לרצות זאת וליישם מספר צעדים אשר ירתיעו את המחבל הבא. הריסת בתי מחבלים תוך 48 שעות גירוש משפחת המחבל הלאמת כל רכושם מחבל דינו מוות בשטח בזמן אמת או לאחר משפט. אין פרס כספי.

אין משכורות מהרשות לא לשחרר גופות מחבלים לקבורת גיבורים. לצמצם למינימום האפשרי את תנאי המאסר בבתי הסוהר הביטחוניים. להפסיק ביקורי משפחות. הכל אפשרי!! צריך פשוט להחליט ליישם.