לראשונה העונה: חולון הפסידה בביתה

רצף הניצחונות הביתיים של מחזיקת הגביע מחולון נעצר כשהפסידה לקבוצה הלוהטת של נס ציונה בתוצאה 88:78. נס ציונה בשבוע חלומי

נרי וייס - ערוץ 7 , ז' בטבת תשע"ט

נס ציונה הערב מול חולון
נס ציונה הערב מול חולון
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

ארבעה מי יודע. ארבע פעמים ברציפות ניצחה הפועל חולון על עירוני נס ציונה, מאז מאי 2016. ארבע פעמים ניצחה העונה בליגת העל בכדורסל הפועל חולון באולמה הביתי, היכל הטוטו. הערב (מוצאי שבת) שני הרצפים הללו נעצרו עם ניצחון של נס ציונה על מחזיקת הגביע מחולון בתוצאה 88:78.

הכתומים מנס ציונה הגיעו אל המשחק הערב לאחר שני ניצחונות מפתיעים, על מכבי ת"א בליגה ועל יריבתם ביורופקאפ, לבסקי סופיה, ולמעשה המשיכו הערב את היכולת הנהדרת שלהם למרות ערב חלש מחוץ לקשת השלוש.

אחרי שבמשחק הקודם מול חולון בביתה, הובילו הכתומים ב-17 נקודות בתחילת הרבע השלישי ונכנעו בסופו של דבר, הפעם שחקני נס ציונה הם אלו שדווקא בלטו ברבע האחרון והמכריע.

הכתומים עוד ירדו בפיגור 4 נקודות אל הפסקת המחצית, אך בתחילת הרבע השלישי חזרו להוביל ומאז לא הביטו לרגע לאחור, כשחולון גילתה סף שבירה נמוך ובצירוף החטאות רבות ועבירות מטופשות ויתרה על המשחק מוקדם מדי.

בסיום, חולון מפסידה לראשונה העונה באולמה הביתי, ולא מצליחה לעשות מה שעשתה בכל שלושת משחקיה הביתיים האחרונים - לצאת מפיגור דו-ספרתי בדרך לניצחון דרמטי.

נס ציונה? זו קוטעת רצף הפסדי חוץ בליגה, ובכלל מתחילה לטפס מעט בטבלת ליגת ווינר סל, עם ניצחון שני ברציפות. אחרי הניצחון על האלופה, כעת מגיע ניצחון על סגניתה ועל הדרך מנחילה לה הפסד ביתי ראשון העונה, בדיוק כמו שעשתה ליריבתה בשבוע שעבר במפעל האירופי - אלופת בולגריה לבסקי סופיה שנחלה הפסד בית ראשון העונה במפעל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il