לאיזה ראש שב"כ להאמין?

סיעת הבית היהודי קיימה היום (שני) את ישיבתה השבועית בגבעת אסף, סמוך לזירת הפיגוע הקשה שאירע ביום חמישי האחרון.

ח"כ מוטי יוגב סיפר לערוץ 7 על הצעדים שיש לדעתו לבצע על מנת לחזק את ההתיישבות ואת הביטחון באיו"ש, והתייחס להתנגדות ראש השב"כ נדב ארגמן לחוק גירוש משפחות מחבלים שאותו יזם יוגב.

"אני רוצה להגיד לך נדב ארגמן שאני מאוד מעריך שאתה עושה לילות כימים למען עם ישראל, אתה אמרת בנוכחותי ובנוכחות ועדה גדולה ופתוחה שגירוש משפחות מחבלים והרס בתי מחבלים הם אלמנטים מרתיעים. גם אמרת שאתה מתנגד לחוק עונש מוות למחבלים ובהתאם לחוות הדעת המקצועית שלך הלכתי לחוקק את החוק. אז מי אתה נדב ארגמן? תשאל את עצמך", אמר יוגב.

ח''כ יוגב גם תקף את אופן הריסת בתי המחבלים: "מה שהיום היה בשוויכה (הריסת בית המחבל שביצע את הפיגוע בברקן) - שפירקו קיר או שניים מחשש או פחד מבג"צ זה צחוק מהעבודה וצחוק מההרתעה. זו פגיעה בהרתעה. טוב היה שלא ייהרסו.

''אנחנו מורתעים מהמערכת המשפטית הלא מוסרית שפוגעת בביטחון ישראל ומונעת את מדינת ישראל להשתמש בכלי ההרתעה ולהציל חיים וזו חובתנו", הוסיף חבר הכנסת יוגב.

ח"כ ניסן סלומינסקי אמר: "אנחנו באים לפה כדי לשנות את התפיסה ואחד האמצעים להדביר את הטרור הוא תשובה ציונית הולמת, הכוונה: היה פיגוע - אז באותו מקום מקימים יישוב, מקימים שכונה ומסדירים את המקום. ברגע שהם יבינו את זה הם יפסיקו לפגע".

ח"כ סלומינקי: להדביר את הטרור בתשובה ציונית הולמת