ח"כ טיבייב: המחנה הציוני מתנהל כמו בשוק

ח"כ רוברט טיבייב תוקף בערוץ 7 את חבריו לסיעת המחנה הציוני שהפילו את הצעת החוק שקבעה כי כל קבלן שיפוצים יחויב לתת למזמין אחריות של שנה לפחות על עבודות בהיקף של 20 אלף שקל ויותר.

הצעת החוק הופלה על ידי האופוזיציה על אף שח"כ איתן כבל מהמחנה הציוני היה אחד מיוזמי ההצעה.

"אמרתי כבר לא פעם אחת שהתנהלות של סיעת המחנה הציוני היא כמו בשוק, ושלשום קיבלנו הוכחה נוספת", אמר טיבייב. ''רק בשביל הפופוליזם הפלנו חוק חשוב של יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ איתן כבל, שהוא חבר כנסת מהמחנה הציוני. ישבנו בישיבת סיעה וקיבלנו החלטה שאנחנו תומכים בחוק. פתאום יו"ר הסיעה, ח"כ יואל חסון, החליט שאנחנו מצביעים נגד ולא לקחנו בחשבון שאנחנו מפילים חוק חשוב. חברי הסיעה של המחנה הציוני אתם אומרים שאתם דואגים לקשישים? אתם פופוליסטים, תפסיקו עם זה".

איך אתה מסביר את ההתנהלות של ח"כ חסון?

''כל העניין שלו זה להביס את הממשלה, ולא דואג למחנה הציוני ולא לקשישים. הצלחנו אתמול להפיל ממשלה ? הפלנו חוק חשוב. צריך להחליף את הממשלה אבל צריך להילחם בכלים כשרים ולא פופוליסטיים. כשנותנים ליואל חסון לנהל את האופוזיציה היא נראית כמו אסופה של פופוליסטים המוחאים לעצמם כפיים על פגיעה באזרחים. לפני שבועיים כעסו עלי על חוק שמיטיב עם קשישים, שלשום הם פגעו בחוק צרכני חשוב. כשהמחנה הציוני יגרד את אחוז החסימה שיבואו בטענות ליואל חסון".