חדש: הגנת סייבר ללקוחות נטספרק

חברת נטספרק משדרגת את כלל לקוחות החברה ומוסיפה הגנת סייבר ייחודית בסמארטפונים ובמחשבים ללא תוספת תשלום.

בשיתוף נטספארק , י' בטבת תשע"ט

נטספרק סייבר
נטספרק סייבר
צילום: נטספרק

במשך שנים נחשבת נטספרק מהמובילות בפיתוח טכנולוגיות בינה מלאכותית לסינון ואבטחת מידע. כיום מופעלת טכנולוגיית הסינון של החברה לטובת כ-2 מיליון משתמשים בארץ ובעולם.

כמי שמובילים את השוק ומספקים את האפליקציה העומדת בחזית הטכנולוגית של עולם הסינון, אומר צביקה אילן, החלטנו להוסיף לאפליקציית נטספרק גם שדרוג סייבר להגנה מפני מתקפות שונות כחלק מהשיפור המתמיד בשירות ללקוחותינו.

חשוב להדגיש, אומר אילן, כי אין צורך לבצע שום פעולה מצד הלקוח באפליקציה וההגנה מהופעלה בצורה אוטומטית ללקוחות הקיימים והחדשים.

אז על מה בעצם מדובר?

בחודשים האחרונים, עמלו מהנדסי נטספרק להוסיף למשתמשי נטספרק, הגנת סייבר מורחבת המאפשרת הגנה אקטיבית מפני התקפות שונות.

"נטספרק סייבר" פועלת למניעת התקפות "דיוג" (באנגלית: Phishing - זו אינה שגיאת כתיב - כך כותבים זאת) שהן ניסיונות לגניבת מידע רגיש על ידי התחזות ברשת האינטרנט. בהתקפות מסוג זה נגנבים מהגולש פרטים אישיים כגון- שמות משתמש, סיסמאות ופרטים פיננסיים.

"נטספרק סייבר" מכילה גם הגנת Anti-Malware הפועלת כנגד הורדה של תוכנות שמטרתן לחדור ולהזיק למחשב או למכשיר הסמארטפון. תוכנות אלה המכונות גם נוזקות, משמשות האקרים לאיסוף מידע רגיש, להשגת גישה לרשתות מחשב פרטיות, או לצורך הצגת תוכן פרסומי בלתי-רצוי וללא ידיעתו של המשתמש בו.

אם אין לכם עדיין הגנת נטספרק לסמארטפון או למחשב, התקינו עכשיו כאן

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il