"צו הריסה" לבתיהם של ראשי ארגון השמאל הקיצוני

פעילי 'עד כאן' תלו מודעות המדמות צווי הריסה על בתיהם של חברי הנהלת המוקד להגנת הפרט. "אתה שומר על הבית של המחבלים".

ערוץ 7 , י"ג בטבת תשע"ט

אחד מצווי ההריסה שנתלו
אחד מצווי ההריסה שנתלו
צילום: עד כאן

אנשי ארגון 'עד כאן' תלו מודעות המדמות צווי הריסה על בתיהם של חברי הנהלת 'המוקד להגנת הפרט', במטרה להעלות למודעות את הסכנה שבמניעת הריסת בתי מחבלים.

'המוקד להגנת הפרט' הינו ארגון שמאל קיצוני העותר בשם משפחות המחבלים נגד הריסת בתיהם.

במרכז צו ההריסה המדומה נכתב "פעולותיך להגנה על מחבלים פלסטינים ובני משפחותיהם, ולמניעת הריסת בתיהם באמצעות 'המוקד להגנת הפרט', מהוות פגיעה בהרתעה כנגד הטרור, כפי שקבעו בתי המשפט. אתה שומר על הבית של המחבלים, בזמן שמשפחות של ישראלים חפים מפשע נהרסות ע"י הטרור".

בהמשך הצו נכתבה פניה אישית לחבר ההנהלה "הריסת בתי מחבלים מונעת את הפיגוע הבא, אל תסייע לטרור! אל תיתן יד לרצח הבא!".

'צו ההריסה' הסתיים במילים "הורסים בתי מחבלים, מחזירים את ההרתעה, עוצרים את הטרור! אומרים 'עד כאן' להגנה על מחבלים".

נזכיר כי 'המוקד' סייע למשפחת המחבל שביצע את הפיגוע בברקן, למשפחות המחבלים שרצחו את בני הזוג הנקין, הרב רזיאל שבח, דפנה מאיר, הלל אריאל הי"ד ועוד.

ארגון 'עד כאן' פועל בימים אלו במטרה לעצור את פעילות 'המוקד להגנת הפרט', הממומנת בין היתר על ידי מדינות אירופאיות. 'עד כאן' פתח פרויקט לגיוס המונים שבו הוא קורא לכלל הציבור לסייע למאבק נגד 'המוקד', ולעשות סוף לתמיכת הארגון במשפחות המחבלים.

צחי דיקשטיין, סמנכ"ל 'עד כאן', אמר "הזוי שארגון שרשום בישראל כעמותה תחת רשם העמותות, פוגע בביטחון המדינה ומגן בריש גלי על מחבלים רוצחים ועל בתיהם. הגיע הזמן לעצור את העוול, להגיד עד כאן לסיוע למחבלים, עד כאן למניעת הריסת בתיהם. אנו נמשיך ונפעל כנגד כל ארגון אשר ישתף פעולה עם המחבלים, ונחשוף לציבור את פעילותם".