סא''ל חזן עם חיילים
סא''ל חזן עם חיילים צילום: דובר צה"ל

מתגייסים יקרים,

שירותי בצה"ל נמשך לו כ-22 שנים, בהן עברתי מספר רב של תפקידים עד לתפקידי הנוכחי כראש מנהלת החרדים הצבאית. אך עד היום הזה אני זוכר את יום הגיוס שלי כאילו זה קרה אתמול.

אני זוכר את התחושות - הציפיות והחששות לקראת הכניסה לפרק זמן כה משמעותי בחיים של כל אחד מן המתגייסים - השירות הצבאי, ואני לא יכול שלא להתרגש שוב כאשר אנו מלווים אתכם ביום הגיוס שלכם.

ביום זה, אתם הולכים להיכנס לנעליים גדולות. מלבד הנעליים הצבאיות אותם תנעלו לראשונה, אתם תכנסו למערכת אחת גדולה העונה לשם צה"ל אשר ייעודה הוא לשמור על ביטחון מדינת ישראל ולעמוד בכל משימה באשר היא לשם כך, כל אחד בתחומו הוא פועל למען מטרה נשגבת זו.

כשם שמטרה זו כה נעלה, כך עליכם מוטלת האחריות לגדול על מנת לקיים אותה - עליכם לשאוף למצוינות, לתת את כל כולכם כדי לשרת בצורה הטובה ביותר בתפקיד שניתן לכם. עם יום גיוסכם הצטרפתם למשפחת החרדים בצה"ל, שירות מיוחד במינו אשר מכתיב היסטוריה בת זמננו בספר הימים של העם היהודי.

את החשיבות הרבה של שירות החרדים בצה"ל לא ניתן לתאר אפילו במילים - בלחימה, במודיעין, בטכנולוגיה ותחומים רבים נוספים אשר חיילים חרדים מובילים אותם כיום, תרומה אדירה למדינת ישראל.

אנו במנהלת החרדים הצבאית, נמצאים כאן עבורכם - החיילים החרדים בצה"ל לפני, במהלך ואחרי השירות הצבאי על מנת שתוכלו לשרת את שירותכם הצבאי בצורה החוויתית והמשמעותית ביותר. עם ברכת הצלחת הדרך, אני מאחל לכם שירות עוצמתי, מעשיר ומיוחד במינו מלווה בתחושת השליחות אותה אתם מקיימים - לכו בכוחכם זה והושעתם את ישראל!

ראש מנהלת החרדים הצבאית,
סא"ל תלם חזן