"כשזה מגיע לטכנולוגיה, אין BDS"

לקראת תערוכת CES בלאס וגאס חשף מכון הייצוא את החברות שיקחו חלק בביתן הישראלי: "עוזרים לחברות הישראליות לפתוח דלת לעולם האמיתי".

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , י"ח בטבת תשע"ט

נעה אברהמי, מנהלת ענף טכנולוגיות מדיה דיגיטלית במכון הייצוא סיפרה היום (רביעי) לערוץ 7 על הביתן הישראלי שיפתח בתערוכת CES 2019 בלאס וגאס.

אברהמי מספרת על ההתעניינות הגדולה בפיתוחים הישראליים: "ישראל הולכת לפי השוק ויודעת להיות הכי חדשנית בתחומים פורצי הדרך, ואפשר לראות את זה לפי מידת המבקרים בביתן שתמיד עמוס, הבקשות שאנחנו מקבלים מגורמים מחו"ל. אנחנו רואים את זה גם בזמן תערוכת CES גם לפני וגם בתערוכות אחרות מסביב לעולם".

לדבריה לקריאות לחרם על מוצרים מישראל אין השפעה על השוק הטכנולוגי: "עם כל הדיבורים על BDS וחרמות אני לא רואה את זה בתערוכות, אנשים עדיין אוהבים את הטכנולוגיה הישראלית ואנשים באים דווקא לחפש את הפתרונות שלנו".

השנה, הנבחרת הישראלית תהיה הגדולה ביותר בתולדות הביתן הישראלי ותכלול 22 חברות ישראליות, המציגות פיתוחים פורצי דרך בתחומי הסייבר, הרכב, מוצרי הצריכה, הקמעונאות ועוד.

החברות המשתתפות נבחרו על פי קריטריונים שונים, ביניהם מוכנות ליצוא, רלוונטיות לתערוכה ולקהלי היעד, עמידה בקריטריונים של CES ושל אזור החדשנות בו הביתן מציג ועוד.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il