בן גביר: נתניהו הופך את דמנו לזול

הליכוד ונתניהו מיישמים את המדיניות של תמר זנדברג ומרצ. זו בפירוש אינה המדיניות של ממשלת ימין, טוען איתמר בן גביר.

ערוץ 7 , י"ט בטבת תשע"ט

בן גביר: נתניהו הופך את דמנו לזול-ערוץ 7
איתמר בן גביר
צילום: מנדי הכטמן, פלאש 90

בעקבות הפרסומים הבוקר (חמישי) באמצעי התקשורת לפיהם ביקש ראש הממשלה נתניהו מארגון הטרור חמאס לשמור על השקט ולא להביא להסלמה בחודשים הקרובים בשל הבחירות, תוקף עו"ד איתמר בן גביר מראשי עוצמה יהודית בחריפות את ראש הממשלה.

לדבריו, "מיום ליום נתניהו הופך את דמם של אזרחי ישראל ליותר ויותר זול. אם עד כה ראש הממשלה התרפס בפני מאות הרקטות שנורו על ישראל, ואף הסכים להעברת פרוטקשן לחמאס עבור שקט מדומה, הרי שכעת אנו מגלים כי הגענו לשפל חדש: ראש הממשלה מתמקח ונושא אותן בדמם של אזרחי ישראל, עבור אינטרסים אישיים".

בן גביר לא חוסך ביקורת אף ממפלגת הבית היהודי, ומהעומד בראשה השר נפתלי בנט, "כאשר בנט לא הפיל את הממשלה הוא תירץ זאת בכך ש'נתניהו הבטיח שינוי במדיניות הבטחון'. אנו בהחלט רואים את השינוי - המצב הלך והידרדר. נפתלי בנט והבית היהודי אשמים במצב הקיים לא פחות מאשר ראש הממשלה".

"רק לפני חודש באותה מסיבת עיתונאים דרמטית אותה כינס ראש הממשלה, אמר כי מדובר בעת רגישה מבחינה ביטחונית וכי אין זה הזמן להפיל ממשלת ימין. כיום ברור לכל בר דעת כי מדובר בעוד ספין מבית היוצר של נתניהו, ספין כגון זה בו אמר כי "חאן אל אחמר יפונה תוך זמן קצר", ולמיטב ידיעתי המאחס הבלתי חוקי הטרוריסטי הזה עדיין עומד על תילו בלי פגע".

בן גביר מסיים ואומר כי "חייבים להבין כי הליכוד ונתניהו מיישמים את המדיניות של תמר זנדברג ומרצ. זו בפירוש אינה המדיניות של ממשלת ימין. ממשלה שסוחרת בדם אזרחיה, אין לה זכות קיום".