עיצוב, אדריכלות
עיצוב, אדריכלותצילום: ISTOCK

השכרת שירותיו של מעצב פנים- מומלץ?

בשנים האחרונות יש עלייה חיובית במודעות לחשיבות עיצוב הבית. שאלה שעולה הרבה פעמים היא: האם השכרת שירותי מעצב או מעצבת פנים היא הכרחית או רק מומלצת? התשובה בקצרה היא כזאת: השכרת מעצבי פנים היא בגדר המלצה ולא חובה.

בהמשך לתשובה זאת חשוב להגיד שלמעצב פנים יש חשיבות גדולה, לא רק בתוצאות אלא גם בתהליך עצמו. יש המון מקומות בהם ניתן להיתקע בזמן התהליך שנקרא עיצוב פנים הבית והשכרת שירותיו של מעצב פנים יכולה למנוע את רוב אם לא כל התקלות.

לא פעם אנשים שואלים את עצמם האם כדאי לעשות שיפוץ ועיצוב של הבית מחדש עם מעצב פנים או לבד? הבאנו לכם תשובה שתעשה לכם סדר.

  • תקציב- אנשים הנכנסים לתהליך עיצוב פנים נוטים שלא להגדיר תקציב מראש אלא פשוט להזמין אנשי מקצוע, ריהוט ואביזרים ואז מגלים שאין להם כסף לשלם את הכל. מי שכבר כן מציב תקציב מראש, לא עושה זאת בדרך כלל מספיק טוב ולכן גם נכנס לחריגות. מעצב פנים מומלץ, כזה שקיבלתם עליו המלצות מחברים, משפחה או לקוחות אחרים שלו, ידע להכין לכם תקציב לעיצוב הבית בהתאם לסכומים שתהיו מוכנים להשקיע, תוך התחשבות בכל עלויות השיפוץ, אנשי המקצוע, תקלות שעלולות לקרות, עלות הריהוט וכד'.
  • פיקוח על התהליך- מעצב פנים מפקח בעצמו או מציב מפקח בזמן השיפוצים, כך שאתם לא חייבים להיות צמודים לבית בכל שעות היום וגם אם יש בעיה תמיד יש לכם למי לפנות.
  • הבאת אנשי מקצוע- במקום להתחיל לחפש אנשי מקצוע שונים כמו חשמלאי, צבעי, אינסטלטור וכד', לבדוק אם הם מקצועיים, להשוות מחירים ולדאוג אם הם אמינים או לא, תוכלו לקבל את אנשי המקצוע שאיתם עובד מעצב הפנים או לפחות לקבל ממנו המלצות על אנשי מקצוע טובים ואמינים.
  • התוצאה- גם אם יש לכם חוש טעם טוב בכל מה שקשור להתאמת צבעים ובחירת רהיטים, התוצאה שתקבלו לא תהיה באותה רמה של מעצב פנים. מעצב פנים מקצועי יודע להתאים בין הצרכים והבקשות שלכם לבין עיצוב הבית מכיוון שבסופו של דבר הבית צריך להיות פרקטי ולא רק יפה. מה זה בית פרקטי? בית שנוח להסתובב בו ולבצע בו פעולות יומיומיות ללא קשיים.

צריכים מעצב פנים? הכירו את דניאל מיכאלי, בעל סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים שיוכל ליצור לכם הדמיות מדהימות שידמו לכם כיצד ביתכם יראה לאחר העיצוב. רוצים לדעת עוד? מוזמנים להיכנס לאתר של דניאל מיכאלי- אדריכל ומעצב פנים לצפייה בפרויקטים או התקשרו למספר: 052-5722257.