נתנאל פלבר, הלוחם שנפצע בפיגוע, עדיין בסכנת חיים

מצבו של לוחם צה"ל נתנאל פלבר שנפצע בפיגוע בגבעת אסף מוסיף להיות קשה מאוד. "הוא פקח עין אחת אבל אנחנו עדיין לא יודעים אם יתעורר"

ערוץ 7 , כ"ד בטבת תשע"ט

נתנאל פלבר
נתנאל פלבר
צילום: באדיבות המשפחה

מצבו של לוחם צה''ל נתנאל פלבר שנפצע בפיגוע ירי בגבעת אסף מוסיף להיות קשה מאוד. הוא מטופל ביחידה לטיפול נמרץ נוירוכירורגי בבית החולים הדסה ועדיין נשקפת סכנה לחייו.

דניאל פילבר, אחיו של נתנאל, סיפר לגלי צה''ל "הוא עדיין בסכנת חיים, אבל הרופאים אומרים שיש שיפור. לפני יומיים הוא אפילו פקח עין אחת, אבל אנחנו עדיין לא יודעים אם הוא יתעורר".

הפיגוע התרחש ביום חמישי ה-13 בדצמבר. מחבל ערבי עצר ליד הטרמפיאדה בצומת גבעת אסף שבבנימין, ירד מהרכב, פתח בירי ונמלט. המחבל עסאם ברגותי, שהחיפושים אחריו נמשכים, הוא אחיו של המחבל סאלח ברגותי שביצע את הפיגוע ליד עפרה ונהרג במהלך ניסיון מעצרו. בפיגוע נרצחו החיילים יוסף כהן ויובל מור יוסף.

ביום ראשון בשבוע שעבר השתתפו מאות בני אדם בעצרת תפילה ברחבת הכותל המערבי לרפואתו של נתנאל פלבר שנפצע אנושות בפיגוע הירי.

בין הנוכחים בתפילה ההמונית - רבה של צפת הרב שמואל אליהו, רבני עמותת נצח יהודה שמלווים את החיילים החרדים מהלך שירותם בצה"ל, בוגרי הגדוד וחיילים.