שחקנה של בית"ר י-ם נדקר

שעות ספורות לאחר משחקה מול הפועל חיפה אמש, נדקר שחקנה של הקבוצה הירושלמית בפתח ביתו שבאשדוד. החקירה בעיצומה

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ד בטבת תשע"ט

שחקנה של בית"ר י-ם נדקר-ערוץ 7
אמבולנס
צילום: ערוץ 7

הותר לפרסום כי הבוקר (שלישי) נדקר שחקנה של בית"ר ירושלים אור אינברום.

אינברום, המשחק במועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים, נדקר ככל הנראה בפתח ביתו שבאשדוד, כשזה נדקר בפלג גופו התחתון ונפצע באורח בינוני.

דובר מד"א, זכי הלר אמר כי "בשעה 6:18 התקבלה קריאה במוקד מד"א לכיש על אירוע דקירות ברחוב אבן עזרא באשדוד. למקום הוזנקו כונני מד"א לכיש וניידת טיפול נמרץ של מד"א. חובשי רפואת חירום ופארמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לגבר כבן 24 ופינו אותו אותו שהוא במצב בינוני עם דקירות בפלג גופו התחתון לחדר הטראומה בבית החולים אסותא באשדוד".

מדובר באירוע חמור כשכרגע אין לדעת אם היו עוד שחקנים מעורבים בתקרית ואם יש לזה קשר ישיר לספורט. אמש עוד הספיק אינברום להשתתף במשחקה של קבוצתו כשנכנס כמחליף במשחק מול הפועל חיפה שנעל את המחזור ה-16 בליגת העל בכדורגל, משחק שהתקיים באצטדיון טדי והסתיים בתוצאת תיקו 1:1.

בבית"ר ירושלים הגיבו לאירוע כשאמרו: "ראשית, רווח לנו לדעת כי מצבו של אור אינברום טוב ומדובר בפציעה שטחית, מאחלים לשחקן בריאות וחזרה לשגרה כמה שיותר מהר".

"באשר למקרה עצמו, הנושא נמצא בחקירה משטרתית ולכן אין לנו מה להרחיב כרגע בנדון ואנו לא מתכוונים להגיב לספקולציות ופרשנויות כאלו ואחרות".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il