ח''כ יהודה גליק נאם במליאת הכנסת: ''אני מתחתן'' ערוץ הכנסת

חבר הכנסת יהודה גליק מהליכוד הודיע בנאום במליאת הכנסת כי יינשא ליו"ר עמותת ''אמיצים'' הדס דיסין.

דיסין, תושבת טלמון בבנימין, התאלמנה לפני 17 שנים. בעלה של דיסין נפטר במפתיע בעת אפיית מצות כשהייתה בת 29. עמותת ''אמיצים'' שהקימה דיסין מעניקה תמיכה לאלמנים, אלמנות ויתומים צעירים, במטרה להקים יחד קהילה מעצימה, מחבקת ומחזקת.

שנה בדיוק לאחר שאשתו יפי נפטרה, הודיע גליק במליאת הכנסת "מכיוון שקיבלתי מכם אהבה וחיזוק בשמחה ובאבל, אני מוצא חובה נעימה לשתף אתכם גם בהתפתחות חדשה - אני שמח לבשר לכם כי הדס ואני החלטנו להתחתן".

"בחודשים האחרונים נחשפתי לתחום שלא הייתי מספיק מודע אליו, מצבם של יתומים ויתומות", אמר גליק. "כמה מאות יתומים של פיגועים ושל מערכות צה"ל מטופלים על ידי כ-7 עמותות שונות. רק לסבר את האוזן: יש עמותות שמטפלות בחולי סרטן, אבל מהרגע שאדם נפטר כבר לא מלווים אותם. בעצם מגרשים את הבנים והבנות ואת בני הזוג".

צפו: ריקודים עם החתן, ח"כ יהודה גליק לשכת ח"כ גליק

"בתקופה הקרובה, כשכולנו נהיה עסוקים בפריימריז ובבחירות, אנחנו נהיה עסוקים גם בהיערכות לבניית בית חדש. אני רוצה להודות לכם. ליוויתם אותי ארבע שנים גם לפני שהייתי חבר כנסת, קיבלתי חיבוק ואהבה עוד לפני שהייתי חבר כנסת לאחר ניסיון ההתנקשות בחיי, קיבלתי חיבוק ענק".

גליק הוסיף, ''לפני שנתיים וחצי הצטרפתי לכנסת וכבר מאז זכיתי לחיבוקים. רבותיי, מחר בערב אני מקיים אירוע בשבחי ירושלים בנושא ירושלים המאוחדת, ובמסגרת האירוע הזה גם ארים כוסית להודיה להשם יתברך על הזוגיות החדשה ולתפילה שבעזרת ה' הדס ואני נזכה להקים בית מחובר".

הדס דיסין
הדס דיסין צילום: משפחתי