יו"ר סיעת "כולנו":
להתפקח מתופעת המשיחים החדשים

"הליכוד נמצא כיום בהיסטריה ולכן הוא מפיץ כל הזמן שקרים", טוען יו"ר סיעת "כולנו" ח"כ רועי פולקמן.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ז בטבת תשע"ט

להתפקח מתופעת המשיחים החדשים
להתפקח מתופעת המשיחים החדשים
צילום: פוטו מרסלו

יו"ר סיעת "כולנו" ח"כ רועי פולקמן השתתף היום (שישי) בכנס חדלות פירעון של לשכת עורכי הדין באילת.

"הליכוד נמצא כיום בהיסטריה ולכן הוא מפיץ כל הזמן שקרים על איחודים וכדומה אבל בצורה חד משמעית אומר – שסיעת כולנו תמשיך להיות סיעה עצמאית לחלוטין", אמר.

על חקירות ראש הממשלה הוסיף, "ברגע שיוגש נגד ראש הממשלה כתב אישום הוא לא יוכל להמשיך לכהן בתפקידו. אף אחד לא נמצא מעל החוק. כל בעל תפקיד בכיר, ולא רק ראש ממשלה לא יכול להיות בבוקר בדיון בוועדה בכנסת ובצהריים להתנהל בבית המשפט...האם היועמ"ש צריך לפרסם את החלטתו לפני הבחירות? זה לא כל כך משנה. מה שיחשוב שיפרסם אותן ברגע שיהיה מוכן לכך".

על כניסתו של בני גנץ למערכת הפוליטית, "הגיע הזמן שהציבור יתפכח מתופעת המשיחים החדשים. הציבור צריך לבחור פוליטיקאים על סמך עשייה ולא על סמך תדמית". על חיבורים אחרים אמר ח"כ פולקמן? "אם תגיע הצעה שבני גנץ יהיה מספר 2 של כחלון? אני לא פוסל שום דבר".

כשנשאל האם האליטות במדינת ישראל לא בוחרות בכחלון בגלל העניין העדתי השיב "זה נושא רגיש... כבר אמרתי בעבר שבציונות הדתית לא בוחרים בכחלון בגלל העניין העדתי אבל אומר עכשיו שיש קבוצות כוח בחברה הישראלית שלא נוח להם עם אנשים כמו כחלון. קבוצות שלא רוצות שיזיזו להן את הגבינה... ".