ההצהרה ה"דרמטית" של ראש העיר

ראש עיריית שדרות אלון דוידי הודיע הבוקר שימסור הצהרה מיוחדת בפייסבוק ועורר גל שמועות. בסופו של דבר עסקו הדברים בנושאים מקומיים.

ערוץ 7 , כ"ט בטבת תשע"ט | עודכן: 12:13

ראש עיריית שדרות, אלון דווידי, הודיע הבוקר (ראשון) כי ימסור בשעה 11:00 הצהרה מיוחדת שתשודר בדף הפייסבוק שלו בשידור חי.

ההודעה עוררה גל שמועות לפיו הנראה הרקע להצהרה הוא ההצעה שהועברה לדוידי על ידי בכירים בבית היהודי לשמש כראש רשימת המפלגה לכנסת ה-21.

אולם, בספו של דבר העלה דוידי סרטון קצר לפייסבוק, בו התייחס לתכנית לשדרוג המרכז המסחרי והקמת היכל תרבות עירונית, בהשקעה של 30 מיליון שקלים, אשר לדבריו יוצאת לדרך.

נזכיר כי בעקבות פרישת בנט ושקד מהבית היהודי והקמת מפלגת "הימין החדש" נעשו מאמצים על ידי גורמים בכירים בבית היהודי לאתר מועמד מתאים לעמוד בראש רשימת המפלגה לכנסת.

ביום רביעי השבוע תתכנס ועידת הבית היהודי על מנת לאשר את תיקון תקנון המפלגה בנוגע לבחירת הנהגת המפלגה והרשימה לכנסת לקראת הבחירות לכנסת ה-21.

על פי ההצעה, יו"ר המפלגה ייבחר על ידי ''מועצה ציבורית'' של 13 חברים, בהם אישי ציבור, נבחרי ציבור ונציגי מוסדות המפלגה. רשימת ''הבית היהודי'' לכנסת ה-21 תיבחר על ידי חברי מרכז המפלגה.

במידה והמועצה הציבורית ומרכז המפלגה לא יבחרו אשה כמועמדת המפלגה במקום הראשון או השני, תבחר המועצה הציבורית אישה שתוצב במקום השלישי ברשימה.