קורס יועצי משכנתאות

המודעות לחשיבותו המרובה של ליווי מקצועי במהלך נטילת הלוואת משכנתא הולכת וגוברת.

תגיות: משכנתא
, א' בשבט תשע"ט

קורס יועץ משכנתאות
קורס יועץ משכנתאות
צילום: יח"צ

ונכון להיום, קיים ביקוש גבוה ליועצי משכנתאות מקצועיים אשר ילוו את הלקוח לכל אורך הדרך, עד לקבלת ההלוואה האופטימלית לצרכיו.

יועץ משכנתאות מקצועי – מה זה אומר בפועל?

מטרתו המוצהרת של יועץ המשכנתאות הינה להרכיב עבור הלקוח את תמהיל המשכנתא האטרקטיבי ביותר, ולא פחות חשוב מכך – את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר לכושר ההחזר הנוכחי של הלווה ואשר מתחשב גם בשינויים דינמיים במצבו הכלכלי בעתיד.

בהתחשב במורכבות הרבה המאפיינת את עולם המשכנתאות, נדרשת היכרות מעמיקה ופרטנית עם מסלולי המשכנתאות השונים ועם הריביות המשתנות, במטרה להרכיב את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר לצרכי הלקוח, תוך שילוב מקצועי, מחד, ויצירתי, מאידך, של אופציות ההחזר המגוונות.

לשם הרכבת תמהיל המשכנתא האידיאלי לצרכי הלקוח, יועץ המשכנתאות יסקור באופן יסודי את יכולותיו הפיננסיות של הלווה ויבצע ניתוח מקצועי של כושר ההחזר שלו בעת נטילת ההלוואה כמו גם בעתיד, תוך תכנון לוח הסילוקין של ההלוואה באופן שיענה על יכולותיו של הלווה בכל שלב לאורך חיי ההלוואה.

פן נוסף בתפקידו של יועץ משכנתאות מקצועי נוגע לניהול הליכי המשא ומתן מול הבנקים השונים למשכנתאות, במטרה להבטיח את השגת התנאים האידיאליים לטובת הלווה. בהתחשב בידע המקצועי של יועץ המשכנתאות ובניסיון המעשי שצבר, הוא בעל יתרון ניכר על פני לווים המנסים להתמודד בכוחות עצמם מול המערכת הבנקאית וביכולתו להשיג תנאי החזר משופרים אשר יהפכו את נטל המשכנתא שעל כתפי הלווה לנוח יותר ומעיק פחות, וגם יאפשרו לו לחסוך, בסיכום סופי, סכומים ניכרים, אשר עשויים להגיע לעשרות אלפי שקלים.

קורס יועצי משכנתאות

חשוב לבחור מומחה למשכנתאות ואסטרטג להתנהלות מול בנקים שמאחוריו שנות ניסיון מקצועי בענף הפיננסים לגווניו השונים, חולק עם תלמידיו את הידע המקצועי המקיף ואת הניסיון הפרקטי העשיר שרכש עם השנים ומכשיר אותם לתפקידם באמצעות קורס יועצי משכנתאות מקיף, יסודי ומעמיק, אשר מעניק ליועץ המשכנתאות המתחיל את הרקע המקצועי הרחב ביותר, מחד, ואת מיטב הכלים המעשיים, מאידך, כך שחברי הקורס יוכלו לצאת אל השוק כשכירים או כעצמאיים עוד במהלך הקורס.

בין הנושאים הפופולרים הנלמדים בקורס:

  • גיוס משכנתא
  • מחזור משכנתא
  • ליווי לקוחות לקראת נטילת הלוואת משכנתא
  • ניהול תיק המשכנתא לאורך חיי ההלוואה
  • גיוס אשראי בנקאי ללקוחות עסקיים / פרטיים
  • גיוס אשראי חוץ בנקאי ללקוחות עסקיים
  • ליווי קבוצות רכישה והליכי חיתום
  • ניהול תזרים לעסקים
  • ניהול תקציב למשפחות וליווי בתחום כלכלת המשפחה

המקצועיות, הניסיון, הגישה האישית והממוקדת והשאיפה הבלתי מתפשרת להפוך כל תלמיד בקורס ליועץ משכנתאות מקצועי ומיומן, עומדים מאחורי ההצלחה של בוגרי הקורס. אם בורכתם בגישה פיננסית ואם אתם מחפשים אפיק פרנסה רווחי עם עתיד, תוכלו להכיר מקרוב את עולם המשכנתאות ולהפוך ליועצי משכנתאות מן השורה הראשונה.