סופדים לאביתר יוספי ז"ל: "ילד נעים הליכות עם חיוך תמידי''

ראש ישיבת קרית הרצוג בבני ברק מספר על תלמידו אביתר יוספי ז''ל שנהרג במהלך ניווטים של סיירת צנחנים. "תמיד מחייך ונרתם לכל משימה"

ערוץ 7 , א' בשבט תשע"ט

סופדים לאביתר יוספי ז"ל: "ילד נעים הליכות עם חיוך תמידי''-ערוץ 7
אביתר ז"ל, עם חבריו לישיבת ההסדר
צילום: ישיבת ההסדר בנהריה

בישיבת בני עקיבא קרית הרצוג בבני ברק מתקשים לעכל את הבשורה המרה על מותו של בוגר הישיבה, אביתר יוספי ז''ל, לוחם סיירת צנחנים שנהרג במהלך ניווטים בצפון הארץ.

"אביתר סיים את לימודיו בהצטיינות בישיבה לפני שלוש שנים", נכתב בהודעת האבל. ''ילד נעים הליכות עם חיוך תמידי. מאוד אהוב על חבריו ומוריו. צוות הישיבה עובד כעת לאסוף את חבריו הבוגרים ולדבר עם כל אחד מהם''.

ראש הישיבה, הרב משה צבי וקסלר, ספד: "קל היה לאהוב את אביתר. הוא היה ילד נעים הליכות, מאוד חברותי ואהוב חבריו ומוריו. תמיד מחייך, ונרתם לכל משימה ברצון".

"הוא תמיד הציע את עזרתו למורים, לישיבה ולחברים. כולם ידעו שניתן לסמוך עליו בכל מצב. אביתר השקיע והתמיד בלימודים וסיים אותם בהצטיינות. תמיד שאף להצלחה. תלמיד ירא שמיים והקפיד על קלה כבחמורה. התפילה שלו תמיד הייתה מלאת השראה", סיכם הרב וקסלר.

גם בישיבת ההסדר בנהריה, בה למד סמל אביתר יוספי, ספדו לו ומסרו: "אנו מבכים את מותו של תלמידנו האהוב, אשר היה דוגמה לאהבת תורה ויראת שמים, אדם אחראי שקול ומעמיק, שאהב להתנדב ולעזור לחבריו, ושתמיד היה חיוך על שפתיו".