נס ציונה הערב. לא הצליחו לקלוע מול ההונגרים
נס ציונה הערב. לא הצליחו לקלוע מול ההונגרים צילום: FIBA

יש סוף לכל דבר. אחרי שישה ניצחונות בית רצופים במסגרת היורוקאפ, מפעל הכדורסל הרביעי בחשיבותו בכדורסל האירופי, הובסה הערב (רביעי) עירוני נס ציונה באולמה הביתי על ידי אלבה ההונגרית.

הכתומים שמדורגים במקום ה-6 בטבלת ליגת העל בכדורסל רושמים למעשה את הפסדם הראשון העונה בבית במסגרת המפעל האירופי, כשירדו מהמשחק הערב מול ההונגרים מובסים בתוצאה 93:70.

למעשה, המשחק הערב בין הכתומים לאורחים מהונגריה הוכרע כבר לאחר 10 דקות של משחק, כשבסיום הרבע הראשון קלעו ההונגרים 12 נקודות רצופות ללא מענה וירדו להפסקה בין הרבעים כשהם מובילים בבטחה בתוצאה 25:13.

הכתומים קיוו להצליח לחזור ואף להפוך את התוצאה אבל רבע שלישי איום בו קלעו רק 12 נקודות, אפילו פחות מהרבע הראשון במשחק, שם סוף לתקוות כמו גם למאזן המושלם בבית.

בימים אלו עורכת נס ציונה שינויים בסגל השחקנים כשאלה שיחררו את ג'ראלד לי ובמקומו החזירו את טאליב זאנה המצויין. אולי זה מה שיעזור לכתומים לעצור את כדור השלג שממשיך להתגלגל אחרי עוד תבוסה והפסד. במחזור הבא נס ציונה תארח את לבסקי סופיה החלשה ביותר בבית שעדיין ללא ניצחון - ניצחון יהיה חובה. בינתיים, הכתומים יורדים למאזן של 1:2.

קלעו לעירוני נס ציונה: גארי בראון 16 נקודות, כריס דואו 12, עודד ברנדוויין 11, גולן גוט 8, אלישי כדיר 7, תומר זלמנסון 7, טל דן 5, רביב פיטשון 4.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו