המירוץ לרשימה: אני אוהב את הליכודניקים

אריאל קלנר מתמודד על משבצת מחוז חיפה בליכוד ומאמין שגם מקום בעשירייה השלישית והרביעית יהיה ריאלי, "הליכוד לא ירד מ-35 מנדטים".

בני טוקר , ז' בשבט תשע"ט

אריאל קלנר
אריאל קלנר
צילום: חזון לאומי

אריאל קלנר, חבר מזכירות הליכוד המתמודד בפריימריז על משבצת מחוז חיפה ברשימת המפלגה לכנסת, מקווה שיוסר הערפל סביב סוגיית השריונים.

בשיחה עם ערוץ 7 אמר קלנר, ''אני מניח שבמהלך השבוע ועדת החוקה של הליכוד תביא את ההצעות הסופיות להצבעה במרכז. כרגע ההצעה קצת חורגת באגרסיביות שלה ודוחקת את המועמדים החדשים לסוף, אני מקווה שיגיעו לעמק השווה.

קלנר עושה סדר ומסביר: ''יש את ההצעה של ראש הממשלה לדירוג השיריונים למחוזות ודירוג המחוזות, הרשימה הסופית עדיין לא סגורה. המשבצת של חיפה תהיה או בסוף העשירייה השלישית או בהתחלת הרביעית. מדובר בכל מקרה במקום ריאלי, הליכוד לא ירד מ-35 מנדטים ואולי יגיע ל-40, זה תלוי בכל מיני גורמים ובקמפיין".

לדבריו השריונים של המחוזות מאפשרים למועמדים צעירים ופחות מוכרים להגיע לכנסת ולהוכיח את עצמם, "משבצת המחוזות נותנת פלטפורמה למועמד חדש שאינו מוכר ברמה הארצית להיכנס לכנסת וכך ליצור רשימה עם נציגות רעננה וחדשה. למועמד חדש אין את החשיפה שיש לשר או לחבר כנסת וזה נותן הזדמנות''.

קלנר מספר על עצמו ומה מביא אותו להתמודד בפריימריז, ''אני בן 38, תושב חיפה, נשוי ואב לארבעה, בוגר תואר שני במנהל עסקים ומהנדס עם עשר שנות ניסיון בתעשייה. הפעילות שלי בליכוד היא בהתנדבות במסגרות פנים ליכודיות שונות, כולל פורום דרור. אנחנו מקדמים בין השאר את נושא המשילות, הדבקות בארץ והחלת הריבונות".

"יש בחיפה שישה מועמדים, כולם טובים. אני עובד מאוד קשה וזה מירוץ מאתגר, נפגשים עם אנשים מכל הארץ כדי לנסות ולשכנע ולהציג את תפיסת העולם ואת הכישורים".

קלנר פוגש את חברי הליכוד בכל רחבי הארץ, ''זה להשקיע הרבה זמן וכספים במירוץ אינטנסיבי ומאתגר. אם אתה לא אוהב אנשים וחברה הבחירות הן לא בשבילך. אני אוהב את הציבור הליכודי, אוהב לשכנע אנשים ולהציג את משנתי והם יחליטו".