נשאר אדום. פלדין
נשאר אדום. פלדין צילום: באדיבות הפועל ירושלים

עשו ביבי. בשעה 10:00 בבוקר הודיעו בהפועל ירושלים על קיום "מסיבת עיתונאים מיוחדת" כלשון ההודעה, שתתקיים בשעה 17:00 בהיכל הפיס ארנה שבבירה, אולמם הביתי.

אחרי שעות של דעות ותחושות שעפו באוויר אודות דחיפות מסיבת העיתונאים, הודיעו בשעה 17:00 הירושלמים כי כוכב הקבוצה, ג'יימס פלדין האריך את חוזהו בשנתיים נוספות - עד תום עונת 2020/21.

לדברי פלדין, שנחשב לאחד מהזרים הטובים ביותר בליגת העל בכדורסל, הרעיון להארכת החוזה הגיע ממנו כשזה אמר "מרגע שהגעתי לירושלים באוגוסט הרגשתי בבית. התאהבתי בעיר, באנשים ובארגון של הפועל ירושלים".

"לכן החלטתי לפנות להנהלת המועדון ולהציע שאם הם מעוניינים אשמח להישאר כאן בחוזה ארוך טווח ואני שמח שלאחר מו"מ קצר הגענו להסכם שישאיר אותי במדים האדומים לפחות עד סוף עונת 20/21. אני מרגיש מבורך לשחק במועדון נהדר עם אוהדים יוצאים מן הכלל, ואני בטוח שנמשיך להצליח ולא פחות מכך להנות מהדרך ביחד".

מאמנו של פלדין, עודד קטש אמר במסיבת העיתונאים כי "אין ספק שמדובר במהלך משמעותי עבור המועדון. על האופי שלו נאמר כבר הרבה. את היכולות שלו למדנו כבר להכיר והעונה הוא מפגין אותן ברמה גבוהה מאוד. המועדון הזה שואף תמיד להתחרות על כל תואר ואני בטוח שג'יימס יהיה חלק משמעותי ביכולת להתמודד על כל התארים כבר העונה וגם בשנתיים הבאות".

איל חומסקי, מי שירש את הבעלות על המועדון מידיו של אורי אלון, בירך גם הוא על הארכת החוזה כשאמר: "מעבר לעובדה שמדובר בשחקן כדורסל מצוין ומוכח, ג'יימס הוא קודם כל אדם נפלא שהתחבר במהירות מרגשת למועדון, לעיר ולקהילה. אנחנו רוצים לבנות בטווח הארוך מותג מנצח אבל כזה שיש לו גם נשמה, ובשביל דבר כזה לא מספיק רק שחקנים מצוינים אלא צריך גם בני אדם כאלה וג'יימס הוא הדוגמה הטובה ביותר לשחקנים שאנחנו רוצים שיהיו חלק מהדבר הגדול הזה שנקרא הפועל ירושלים".