בית שמש: דגל התורה הצטרפה לקואליציה

מפלגת 'דגל התורה' בבית שמש חתמה אמש על הסכם קואליציוני עם ראש העיר עליזה בלוך והצטרפה לקואליציה העירונית.

מיכל לוי , י"ד בשבט תשע"ט

בית שמש: דגל התורה הצטרפה לקואליציה -ערוץ 7
בלוך עם נציגי "דגל התורה"
צילום: עיריית בית שמש

שחקן חיזוק נוסף לקואליציה בבית שמש: מפלגת 'דגל התורה' בבית שמש חתמה אמש על הסכם קואליציוני עם ראש העיר עליזה בלוך והצטרפה לקואליציה.

ההסכם נחתם לאחר מו"מ ממושך שניהלה הסיעה מול ראש העיר עליזה בלוך לאורך השבועות האחרונים.

במסגרת ההסכם תקבל דגל התורה לידיה את תפקיד משנה לראש העיר, תיק שפ"ע, תיק כספים גביה וארנונה, תיק הגיל הרך ובו מעונות ומשפחתונים ומעונות שיקומיים, תנועות הנוער החרדיות, תיק תרבות ופנאי חרדי, תיק פרוייקטים קהילתיים, תיק הבריאות, תיק תחבורה ותנועה. הסיעה אף תזכה לתיק הפיקוח העירוני, רשות החניה העירונית ותיקים נוספים.

כמו כן נציג מטעם הסיעה יהיה חבר המועצה הדתית, חבר במטה הבינוי של ראש העיר לקידום בינוי מוס"ח, חברות בכל וועדות העיריה ונציגים בדירקטורים העירוניים.

חבר מועצת העיר שמואל גרינברג מסר, "התיה שווה ההמתנה הממושכת על מנת ללבן היטב את כל הנושאים ולהגיע להסכם טוב כפי שהגענו היום. אנחנו מביעים אמון בראש העיר ומקווים לצאת לדרך חדשה ולשיתוף פעולה מלא בעשיה העירונית".

ד"ר עליזה בלוך: "שמחה לבשר על כניסתה של דגל התורה לקואליציה. המגמה מלכתחילה הייתה קואליציה רחבה ככל האפשר. מבחינתי יש כאן אמירה שכולם רצויים ובית שמש תבסס עצמה כעיר בה חיים זה לצד זה חילונים דתיים וחרדים. מקווה שבע"ה נצליח שגם ש"ס ייכנסו לקואליציה."