להקפיץ את המראה שלנו
להקפיץ את המראה שלנוצילום: נתי כהן

כמה פעמים עמדת בבוקר מול מגירת המטפחות המתפקעת עד אפס מקום והתלבטת? כמה פעמים התייעצת עם בעלך האם המטפחת מתאימה, והוא ענה לך בשפה רפה "זה נראה לי בסדר גמור" אך את עדיין הרגשת שזה לא זה?!

בשורות הבאות אנסה לתת מספר טיפים, כיצד לשלב את המטפחת באאוטפיט שלנו.

כיסוי הראש ממוקם בחלק דומיננטי בגוף, קרוב לפנים, בה מתמקדים הדוברים איתנו. הוא יכול בקלות 'להקפיץ' לנו את המראה או לקלקל אותו, ולכן חשוב מאוד להתאים את הכיסוי למראה השלם.

הנה כמה רעיונות איך לשלב בין הבגד לכיסוי ראש ליצירת סטיילינג מושלם:

צילום: נתי כהן ורותם ברק
צילום: נתי כהן ורותם ברק

צבעים מנוגדים- פריט אחד דומיננטי והשני רגוע יותר.

טעות נפוצה היא הניסיון להתאים שני גוונים זהים כמו שמלה בורדו למטפחת בורדו בהדפס זהב וכן הלאה. לרוב ההתאמה לא תהיה מדוייקת ויווצר מראה 'מרובע' וסגור.

ניגודיות בצבעים יוצרת עניין, כל פריט מקפיץ את השני ויוצר מראה עשיר ושלם. על מנת לא ליצור מראה עמוס מדי, נשלב מטפחת דומיננטית בעלת דוגמא עשירה עם בגד נקי או להיפך- בגד עשיר בדוגמא ובצבעוניות עם מטפחת חלקה. הלוק כולו יראה יותר רגוע, אך עשיר ומעניין.

צילום: נתי כהן ורותם ברק
צילום: נתי כהן ורותם ברק

שילוב בין הדפסים שונים

פריטים עם הדפסים שונים יכולים ללכת מצוין ביחד, צריך רק לבדוק שיש ביניהם איזון ושהם מתכתבים זה עם זה בדרכים שונות. אחת הדרכים היא בחירה בצבע מקשר.

לדוגמא, שמלת קטיפה עם פרחים בצבעי סגול בורדו עם מטפחת מעויינים בסגול וזהב. הצבע הסגול מחבר בין השניים ויוצר מראה שלם ומיוחד.

צילום: נתי כהן ורותם ברק
צילום: נתי כהן ורותם ברק

צבעים נייטרליים והדפסים שחוזרים על עצמם

הדפסים שחוזרים על עצמם כמו: פסים, נקודות קטנות או עלים צפופים שיוצרים מעין טקסטורה. הדפסים כאלו יוצרים מראה נייטרלי ויכולים לאפשר שילוב עם בד אחר בהדפס דומיננטי.

בנוסף בגד עם הדפס בצבע נייטרלי (כמו שחור, לבן ורוד פודרה בז') משתלב נהדר עם פריט צבעוני אחר.

לדוגמא, שמלה בהדפס משבצות שחור לבן יוצרת מראה נייטרלי שמשתלב מצוין עם מטפחת בהדפס פרחוני עשיר.

שמחתי לעזור! מוזמנות להגיב ולשתף

לרעיונות ושילובים נוספים >> https://shaharit.co.il/