קרב חייו: סגן מפקד פלס"ר צנחנים נלחם על חייו

רונן מגן, סגן מפקד סיירת צנחנים, מתמודד בפעם השניה עם מחלת הסרטן. בני משפחתו וחבריו מהסיירת פתחו בקמפיין מימון המונים.

תגיות: צנחנים
ערוץ 7 , כ"א בשבט תשע"ט

קרב חייו: סגן מפקד פלס"ר צנחנים נלחם על חייו-ערוץ 7
רונן מגן עם משפחתו
צילום: יח"צ

רס״ן (מיל.) רונן מגן (43) יוצא בפעם השניה לקרב של חייו. מגן, אב לשישה ילדים, הוא יליד קיבוץ טירת צבי ונכד לדור המייסדים. לאחר סיום לימודיו התגייס רונן לסיירת צנחנים, וכסגן מפקד סיירת צנחנים פיקד בהצלחה על מבצעים נועזים רבים. במהלך השרות הצבאי אובחן אצל רונן סרטן מסוג מלנומה, אולם רונן נלחם בסרטן, ניצח אותו וחזר לשרות קרבי מלא עד לשחרור.

לפני שלוש שנים, התגלה אצל רונן גידול ממאיר בראש בשם מנינגיומה. למרות שעבר שלושה ניתוחי ראש וטיפולים מסוגים שונים, הגידול האלים המשיך להתפשט.

הרופאים המלווים את רונן קבעו כי האפשרויות להצלת חייו של רונן הן באמצעות תרופות יקרות במיוחד שאינן כלולות בסל התרופות (בעלות של 90 אלף שקלים בחודש) או ניתוח מציל חיים אותו ניתן לבצע בארצות הברית.

בני משפחתו וחבריו של רונן מסיירת צנחנים, פתחו בקמפיין מימון המונים כדי להצליח לשאת בעלויות הטיפול. ביום שישי האחרון הושק הקמפיין באתר GIVEBACK ובתוך פחות משלוש יממות נתרמו כ-300 אלף שקלים.

"רונן שמר על מדינת ישראל בגופו במשך שנים ארוכות, ועכשיו עם ישראל מחזיר לו חיבוק, וזה מחמם את הלב", אומרת נירי מגן, אשתו של רונן. "זה עדיין לא מספיק, אנחנו זקוקים לסיוע דחוף ולעוד תרומות כדי לאפשר לרונן לנצח גם בקרב זה".

לתרומות ופרטים נוספים לחצו כאן