כנס "זהות" בגני התערוכה
כנס "זהות" בגני התערוכה צילום: דוברות

מפלגת ''זהות'' השיקה הערב (רביעי) את קמפיין הבחירות לכנסת, באירוע שהתקיים בגני התערוכה בהשתתפות מועמדי ''זהות'' ותומכי המפלגה.

חבר הכנסת לשעבר חיים אמסלם, יו"ר תנועת ''עם שלם'' שהודיע על הצטרפות למפלגת זהות, אמר באירוע כי "בעיות ההתבוללות והגיור הן לצערנו כאבן שאין לה הופכין, הבעיה הקשה המאיימת על העם היהודי היא איבוד מיליונים מחלקיו, וכאן בארצנו כחצי מיליון המכונים ומוגדרים בשפה ההלכתית 'זרע ישראל', הרוצים להתקרב ולהתחבר אלינו ונדחים, כאשר לרובם יש פתרון ודרך אפשרית על פי ההלכה''.

יו"ר מפלגת זהות, משה פייגלין, הציג את נבחרת המפלגה לכנסת ה-21 ואמר בנאום המרכזי כי ״פורצת כאן בשורה אדירה. מעולם לא קמה בישראל מפלגה שמכבדת כל כך את האזרח ואת האינטליגנציה שלו, מפלגה מנוסחת ומפורטת כל כך, מפלגה שיש לה זהות ואינה נשענת על שלילת ציבורים אחרים.

''ישראל יוצאת מכאן הערב לדרך חדשה. את המרץ והאנרגיות המדהימים אנחנו לוקחים מכאן הערב לכל פינה בישראל. אין לנו עוד דור לבזבז על מנהיגות ללא תכלית״, הדגיש פייגלין.

בהמשך נאמו שלושת המועמדים אשר דורגו במקומות הראשונים בפריימריז הפתוחים.

גדי וילצ'רסקי
צילום: דוברות

הסטנדאפיסט גדי וילצ'רסקי שהודיע על הצטרפותו למפלגה, סיפר ״אנשים שאלו אותי למה דווקא זהות? למה לא ליכוד או עבודה או לפיד? אני מסתכל על מה שהולך היום בפוליטיקה וחוץ מחנין זועבי (שפרשה) אני לא מאמין לאף אחד. אני רואה רק אגו מניאקים תאבי שלטון, אנשים צמאי כוח שטובת העם שולית בעיניהם, לעומת טובתם האישית.

"והנה הגיע מישהו מספיק משוגע שלא משחק את המשחק וגם משלם על זה מחיר. פייגלין היה יכול להיות היום אחד מהיס-מנים של נתניהו, עם ג'וב טוב ומשכורת יפה והוא המשוגע הזה, מעדיף להגיד את האמת שלו וללכת איתה עד הסוף״, אמר וילצ'רסקי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו