יאיר נתניהו: אבא שלי הזהיר מריבלין ולא הבנתם מדוע

בנו של ראש הממשלה טוען כי הנשיא יטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על גדעון סער, "אפילו אם הליכוד ינצח. לא ניתן להם".

רעות הדר , כ"ט בשבט תשע"ט

יאיר נתניהו: אבא שלי הזהיר מריבלין ולא הבנתם מדוע-ערוץ 7
ריבלין
Mark Neiman, GPO

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, טען הערב (שני) כי נשיא המדינה ראובן ריבלין יטיל את מלאכת הרכבת הממשלה הבאה על גדעון סער ולא על בנימין נתניהו.

''ליכודניקים יקרים! אני מזכיר לכם שאבא שלי הזהיר מפני רובי ריבלין ואף אחד בימין לא הבין למה, ובסוף התברר שצדק", כתב נתניהו הבן בדף הפייסבוק שלו.

לדבריו, ''לא סתם ערוצים 12, 13 וכל שאר תקשורת השמאל מהללת ומשבחת את גדעון סער. הם יודעים מי בצד שלהם.

"רובי ריבלין רק מחכה לאחרי הבחירות כדי לסרב לתת לאבא שלי את משימת הרכבת הממשלה, אפילו אם הליכוד ינצח, ובמקום זאת לתת את הרכבת הממשלה לחברו הטוב גדעון סער. לא ניתן להם!", הוסיף יאיר נתניהו.

אתמול טען ראש הממשלה נתניהו כי שניים מחברי תנועת הליכוד פנו אליו וסיפרו על "תרגיל" שרקח גדעון סער ובמסגרתו הנשיא ריבלין יטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על סער ולא על נתניהו.

''לא המצאתי את זה, התרגיל שלו לא יצליח", הדגיש ראש הממשלה בראיון שהעניק לאולפן "הליכוד TV" שהקים נתניהו במטרה לעקוף את כלי התקשורת לקראת הבחירות. "האולפן הזה מוציא את השמאל מדעתו".

גורמים בסביבת נתניהו מסרו כי "ראש הממשלה נתניהו פועל על מנת שגדעון סער לא יוביל את רשימת הליכוד. מעבר לכך הוא לא מתערב בדירוג השרים וחברי הכנסת".

בתגובה לדברי ראש הממשלה כתב סער בחשבון הטוויטר שלו כי "למרבה הצער, יומיים לפני הפריימריז בחר ראש הממשלה לנסות ולמחזר את עלילת הכזב אותה השמיע לראשונה לפני מספר חודשים. המטרה שקופה: ניסיון לפגוע בי בפריימריז. חברי הליכוד חכמים ויודעים היטב שלדברים אין שחר. ערב בחירות קריטיות לליכוד ולמדינה אנהג כמבוגר האחראי: לא אגרר למלחמה פנימית בתוך הבית".