פולקמן בהלוויה: חוב גדול לי אלייך

אמו של ח"כ רועי פולקמן מכולנו שנדרסה השבוע למוות בתל אביב, הובאה למנוחות בבית העלמין ירקון.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ב' באדר תשע"ט

נעמי פולקמן ז"ל
נעמי פולקמן ז"ל
צילום: דוברות

הלוויתה של נעמי (ליב) פולקמן, אמו של ח"כ רועי פולקמן מכולנו שנדרסה השבוע למוות בתל אביב, נערכה אחר הצהריים (חמישי) בבית העלמין ירקון.

ח"כ פולקמן הבן ספד לה "אני יודע כמה החוב שלי אליה היה גדול. היא הייתה חזקה. כשאבי חלה, ראיתי את היכולת שלה להילחם על מה שצריך. אמא אמרה לי: חבל שאבא לא ראה מה שיצא ממך".

פולקמן בת ה-78, שהתגוררה בשנים האחרונות בדיור מוגן ברמת אביב, הגיעה להתנדב במטה מפלגת כולנו. היא הספיקה לשוחח עם שר האוצר משה כחלון לפני שיצאה לביתה. סמוך לשעה 16:25, בצומת הרחובות נחלת יצחק ויגאל אלון, שנמצא כ-80 מטר מהמטה, נפגעה פולקמן ממערבל בטון במעבר החצייה. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו לזירה קבעו את מותה במקום לאחר שספגה פגיעה רב-מערכתית.

ח"כ פולקמן סיפר, "אמא צלצלה אליי בשעה 16:14 דקות, רגע לפני שעזבה את מטה המפלגה, ואמרתי לה שלא תחכה לי כי אני מגיע באיחור לפגישה שהייתה לי. כואב לי שלא הספקתי להיפרד מאמא בפעם האחרונה".

"אמא העניקה לי בילדותי את הזכות להכיר את ארץ ישראל בזכות עבודתה. היא הייתה סבתא נפלאה לשלושת ילדיי, ואמא למופת. הייתי ילד לא קל והיא השקיעה את כל מה שיכולה הייתה לתת לי כדי שאהיה הבנאדם שאני היום, ועל זה אני חייב לה לנצח".