בני גנץ מגיב לשמועות על אשתו: "אם־אמא של החארטות''

יו"ר "חוסן לישראל" נשאל האם רעייתו פעילה ב"מחסום ווטש", וענה "אם המשחקים האלה יימשכו אצא משלוותי וכשזה קורה, לא מומלץ".

ערוץ 7 , ג' באדר תשע"ט

בריאיון לשלמה ארצי וחנוך דאום שמתפרסם הבוקר (שישי) ב"ידיעות אחרונות", מגיב בני גנץ לשמועות לגבי הפעילות של אשתו רויטל בארגון השמאל הקיצוני "מחסום ווטש", ומכחיש זאת מכך וכל.

"זה חארטה, אמא של החארטות, אם־אמא של החארטות. אני לא מבין בכלל איך אנשים אינטליגנטים עם גרם של איי־קיו מסוגלים להתחבר ולשאול איזושהי רבע שאלה רצינית על הסיפור הזה. אתה בא ואומר, תגידו, אתם פשוט דפוקים לחלוטין? אין לי מילים יותר עדינות".

"לקחת אפס, אפס, אפס מידע, אפס מציאות ולבנות על זה תילי תילים, לשמוע אלף הכחשות ולהמשיך עם השאלה, זה בלתי נסבל. זה פשוט בלתי נסבל. עכשיו מה קורה? דקה אחר כך רויטל הולכת לבית של משפחות שכולות. ומה הן צריכות לשמוע עכשיו? את השקרים שמישהו מוכר באיזשהו מקום?

''והיא מבקרת איתי בבתים של משפחות שכולות. היא ראתה חיילים פצועים והיא דואגת לדברים האלה. זה בלתי נתפס לחלוטין. זה הופך את זה לעולם ציני. ועוד מגיע שר שמרשה לעצמו לקחת שקר שהוא יודע שהוא שקר...".

גנץ לא פוסל את האפשרות להגיש תביעה דיבה נגד השר אופיר אקוניס שהעלה שוב בראיון ברדיו את השמועה לגבי רויטל גנץ. ''בחור שלקח ג'וב שקוראים לו שר במדינת ישראל, שייקח את האחריות עד הסוף. שלא יהיה עכשיו רק הסקודה והמאבטח".

''אני לא מוכן לקבל את השקרים האלה. אם מישהו ימשיך את המשחקים האלה, בסוף זה גם אותי יוציא משלוותי. וכשזה קורה, לא מומלץ. האויבים שלי מכירים את זה. גם היריבים שלי יכירו את זה. רויטל בעשר השנים האחרונות היא מנכ"לית של ניצן אורים ומסייעת להורי ילדים בעלי לקויות למידה להיות הורים טובים יותר. היא עושה את זה בכל הארץ, כמו שצריך. על מה אנחנו מדברים עכשיו? אני לא יודע מה יש לי בתוך הבית? אני מאחל לכולם בית כזה".