הביטחוניסט של כחלון: רם שמואלי מצטרף ל"כולנו"

תא''ל במיל' רם שמואלי מצטרף למפלגתו של משה כחלון. הוא שירת 30 שנה כטייס קרב וכיום מכהן בתפקיד יו"ר ארגון ''השומר החדש''.

ערוץ 7 , ג' באדר תשע"ט

רם שמואלי
רם שמואלי
צילום: תומר שמואלי

יו"ר ארגון השומר החדש, תא"ל (מיל') רם שמואלי, מצטרף למפלגת ''כולנו'' בראשות משה כחלון וישובץ ברשימת ''כולנו'' לכנסת ה-21.

שמואלי כיהן בתפקידו האחרון בצה''ל כראש להק מודיעין בחיל האוויר. הוא שירת 30 שנה כטייס קרב. עם שחרורו הפך שמואלי לחקלאי ואיש חינוך וב-9 שנים האחרונות מכהן כיו"ר ארגון השומר החדש.

"בכולנו מדברים מעט ועושים הרבה", אומר שמואלי, "זוהי מפלגה לאומית חברתית וממלכתית בעלת השקפות ימניות אשר מצאה את הדרך לחבר את כל העם ופעלה בעיוורון צבעים בחלוקת העוגה התקציבית. מפלגה שעשתה בקדנציה אחת את מה שהאחרים לאורך השנים, ידעו שצריך לתקן ולא עשו. המפלגה היחידה שרק לה היה אכפת מהציבור".

שר האוצר כחלון אמר כי "תא"ל במיל' רם שמואלי הוא מנהיג שמבין שביטחון זה גם עוצמה צבאית וגם עוצמה חברתית. שמואלי היה שותף לתכנון וביצוע של המבצעים הנועזים ביותר של חיל האוויר, ובאזרחות הוא מוביל מהלכים חינוכיים וחברתיים, ובראשם הקמת ארגון השומר החדש.

"הוא אדם שאכפת לו מביטחון ישראל ומהחברה הישראלית ואין טבעי מכך שיצטרף למפלגה הלאומית חברתית וממלכתית היחידה במדינת ישראל, מפלגת כולנו", הוסיף כחלון.