"הקצב מפולין" היה הומוסקסואל

בנו של הנס פרנק, אחד מבכירי הנאצים ומי שנודע באכזריותו הרבה כלפי יהודים, בעדות מפתיעה.

תגיות: נאצים
ניסן צור - ערוץ 7 , ד' באדר תשע"ט

היטלר במכוניתו
היטלר במכוניתו
צילום: רויטרס

ניקלאס פרנק, בנו של הנס פרנק שנחשב לאחד מבכירי הנאצים ומי שזכה לכינוי "הקצב מפולין" בעקבות אכזריותו הרבה כלפי יהודים, טוען כי אביו היה הומוסקסואל שהתאהב בצורר הנאצי אדולף היטלר וביקש לרצות אותו על ידי רציחתם של היהודים.

בהרצאה שהעניק לסטודנטים באוניברסיטת סאסקס בבריטניה אמר ניקלאס פרנק כי "אבי לא היה אנטישמי. לא היה איכפת לו מי נרצח כי הוא היה מאוהב בהיטלר. אם היטלר היה אומר שהאירים הם האופוזיציה של הנאצים, הוא היה גוזר עליהם את אותם עונשים. זה היה רומן אהבה.

אבי היה הומוסקסואל נסתר שרצה כל חייו לרצות את היטלר. זה התגלה במשפטי נירנברג". הנס פרנק היה עורך דינו של היטלר, ולאחר הכיבוש הנאצי של פולין הוא מונה למושל הגנרלגוברנמן והיה אחראי על העברתם של יהודים למחנות ההשמדה ולהשמדתם של מאות אלפי פולנים.

ניקלאס פרנק הוסיף עוד כי "אחותי כתבה פעם במכתב כי אבי אהב את היטלר יותר מאשר את משפחתו. זה היה נכון. אני מתעב את אבי, שהיה אדם חשוב בגרמניה הנאצית. הרושם הראשוני שקיבלתי בילדותי הוא כי יש לי אבא חזק מאוד.

לא ידעתי שהכינוי שלו היה "הקצב מפולין". היו לנו חפצי אומנות גנובים שאבי בזז, של לאונרדו דה וינצ'י ואמנים דגולים אחרים. אבי ידע היטב מה מתרחש, שהוא מבצע פשעי מלחמה ואחראי על כל הרציחות בפולין". הנס פרנק הוצא להורג בתלייה בעקבות משפטי נירנברג.