השכרת רכב משפחתי - למה כדאי לשים לב?

חושבים על טיול בארץ או בחו"ל? כדאי שתשקלו השכרת רכב משפחתי לחוויה מושלמת שתשאיר אתכם עם טעם של עוד.

תגיות: רכב
תוכן שיווקי , ו' באדר תשע"ט

השכרת רכב משפחתי - למה כדאי לשים לב?-ערוץ 7
השכרת רכב
צילום: ISTOCK

טיול עם הילדים יכול להיות עניין ארוך ומתיש או חוויה מענגת שמשאירה טעם של עוד.

מה גורם לטיול אחד להיות הסיוט של כל הורה ולאחר להיות חוויה מהנה ומגבשת? נתחיל בבחירה - כיצד מתניידים? בחיי היום יום, נסיעות עם הילדים הן לרב קצרות. בטיולים הנסיעות יכולות להיות ארוכות ולהמשך שעות רבות.

ילדים אנרגטיים וזקוקים להפסקות רבות, דבר שלא מתאפשר כאשר בוחרים להתנייד בתחבורה ציבורית. השכרת רכב משפחתי יכולה לפתור את הבעיה ולאפשר את הגמישות הדרושה בטיול עבור הילדים. ילדים רגועים, נינוחים ושמחים הם חיוניים אם רוצים שגם ההורים יוכלו ליהנות בטיול.

למה הגודל כן קובע בהשכרת רכב משפחתי?

כשזוג יוצא לטייל הוא לוקח איתו מזוודה. כשנוסעים עם הילדים הדברים הופכים להיות מסובכים יותר. ראשית, יש יותר נוסעים. שנית, כל נוסע גורר עמו דרישות נוספות למטען. אם מדובר בילדים קטנים יש צורך לקחת גם עגלת ילדים או טיולון. חובה לדאוג כי הרכב יהיה גדול מספיק על מנת להכיל את כל המזוודות, תיקים, עגלות ילדים שלא לדבר על צעצועים אהובים במיוחד שהילדים לא יכולים להיפרד מהם. למרות עודף המטען, חובה לדאוג בהשכרת רכב שלכולם יהיה נוח – עם מרווח מספיק גם עבור הנוסעים מאחור וגם מבלי שעודפי המטען יסתירו את השמשה האחורית.

להגן על המשפחה

אנחנו רוצים להגן עליהם ולכן אנחנו מלבישים אותם במעיל כשקר, מלמדים אותם כיצד חוצים כביש ומחטאים את הבקבוקים מהם הם שותים.

הדבר אינו שונה בשיקולי השכרת רכב לכל המשפחה. השכרת רכב משפחתי מאפשרת לשכור דגמים חדישים המכילים מערכות בטיחות מתקדמות שיעזרו לנו להגן על המשפחה בשעות הארוכות בהן נבלה על הכביש. מערכות הבטיחות החדישות מקטינות את עוצמת הפגיעה בזמן תאונה, דוגמת כריות אויר, וגם יכולות מראש למנוע תאונה כגון מערכות זיהוי שמירה על מרחק.

אבזור לקטנטנים

טיול עם ילדים משועממים ברכב שמבלה על הכביש שעות ארוכות מדי יום יכול להיות עניין מתיש. כאשר נגשים לבחירת אפשרות של השכרת רכב משפחתי, שימו לב גם לנושא האבזור. כאשר רכב מצויד במערכות מולטימדיה מתקדמות תוכלו להשמיע לילדים מוסיקה שהם אוהבים ואולי אפילו להראות להם סרטונים במסכים המותקנים עבורם מאחור.

קיימים רכבים עם מערכת ארגון מטען שיעזרו לכם לשמור על הסדר או גג נפתח שיגלה את עולם הכוכבים, במיוחד לילדים עירוניים שאינם נתקלים בהזדמנויות רבות לצפות בכאלו. בדקו אפשרות השכרת כיסא בטיחות או אפשרויות עיגון כיסא בטיחות שהבאתם עמכם.