השר אלי כהן: בכנסת ה־21 לא יהיה הסדר מדיני

שר הכלכלה מסיעת ''כולנו'' לא מודאג מהסקרים, "אני נמצא בשטח ורואה מה שעשינו. האבטלה בשפל, מחירי הדירות ירדו''.

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , ו' באדר תשע"ט

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן (כולנו) התייחס היום (שני) למצבה העגום של מפלגתו בסקרי המנדטים, והסביר מדוע ''כולנו'' התנגדה לריסון האקטיביזם המשפטי בכנסת היוצאת.

''מי שיחליט הוא הבוחר", אמר כהן בנוגע למצבה של מפלגת כולנו בסקרים האחרונים, ''אני נמצא בשטח ואני רואה מה שעשינו. האבטלה בשפל, מחירי הדיור ירדו. אינטל השקיעה בישראל יותר מאי פעם''.

"בסופו של דבר, כאשר האבק ישקע ויתפזר כולם יזכרו שלא גנץ הוא זה שהעלה את שכר החיילים, כולם יזכרו שגנץ לא בדיוק הצליח במגזר הפרטי. אני שבא משם חיפשתי תמיד אנשים שיצליחו לנהל", סיפר השר כהן בכנס ירושלים ה-16.

''אנחנו מפלגת ימין ובתוך שלושה שבועות אנחנו נצא בתכנית שלנו שאותה אנחנו מיישמים וניערך כבר לפעם הבאה", אמר כהן. ''לא סיסמאות כמו אחרים על ביטחון ומדיניות אלא תוכנית כלכלית ברורה כפי שעשינו עד היום בהורדת מכסים, הורדת האבטלה ועוד".

כשנשאל השר כהן מדוע ''כולנו'' התנגדה לרפורמה המשפטית בכנסת היוצא, הוא השיב "חמותי גרה בדרום תל אביב ואני יודע מה קורה שם. אני תומך מלא בפסקת ההתגברות, אבל היה סיכום שהיא תעבור קודם כל על המסתננים. הם לא הגישו את זה, למה? בגלל שהם רצו לעשות בזה שימוש במערכת הבחירות", טען שר הכלכלה.