נחשף: לב חי שיציל חיים

תערוכה הטכנולוגית סולידוורקס 2019 מתקיימת השבוע בדאלאס. צפו בפרויקט המדמה לב אדם ומאפשר לרופא לזהות את הבעיה ולטפל ביעילות.

אלירן אהרון , ח' באדר תשע"ט

.

"פרויקט הלב החי" מונע על ידי אקו-סיסטם הולך וגדל של אקדמיה ותעשייה, המניעים את הפיתוח המשותף של דגמי לב אמיתיים, שזמינים מסחרית ומציעים אפשרות לפיתוחים דיגיטאליים מתקדמים וטיפולים חדשים.

The Heart Living Project של דאסו סיסטמס חתם על הסכם שיתוף פעולה לחמש שנים עם ה- Food and Drug Administration בארה"ב (ה- FDA).

"הצרכנים כיום מצפים לחוויות מוצר ייחודיות משלב הרכישה ולאורך כל תקופת השימוש. מענה על ציפייה זו של הלקוחות הוא קריטי ללא ספק לדרך החשיבה של חברות על המוצרים שלהם", אמר אוליביר ריבט, סגן נשיא, תעשיות וחוצה תעשיה בדאסו סיסטמס. "פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסוסיסטמס מאפשרת לחברות הסטארט-אפ החדשות, כמו גם לחברות הגדולות ביותר, לשנות את הדרך בה הן מייצרות מוצרים חדשים כמו גם את הדרך בה הן עושות עסקים.

''על ידי חיבור בין תחומי דעת שונים, על ידי חשיבה על ניסיון, על ידי נתינת דרור ליצירתיות, ועל ידי כך שיש דרך המאפשרת חיבור בין העולם הוירטואלי לבין העולם האמיתי, החברות יכולות להיות זריזות, מהירות ותחרותיות יותר. בתערוכה ניתן לראות את השינוי המסיבי וההבטחה של הטכנולוגיה שדאסו סיסטמס היא גורם מוביל ומרכזי בשינויים אלה".טוען....

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il