אלונה ברקת: הפועל ב"ש מפעל חיי

הבעלים של המועדון מבאר שבע, הודיעה בשנית על כך שתמשיך לעמוד מאחורי הקבוצה על אף הליכתה לפוליטיקה והצטרפותה למפלגת ה'ימין החדש'

נרי וייס - ערוץ 7 , ט' באדר תשע"ט

אלונה ברקת: הפועל ב"ש מפעל חיי-ערוץ 7
אלונה ברקת
צילום: פלאש 90

הלחץ עושה את שלו? שבוע אחרי הדרמה הגדולה שחוללה כשהודיעה על הליכתה לפוליטיקה והצטרפותה למפלגת 'הימין החדש', שוב מבהירה היום (חמישי) הבעלים של הפועל באר שבע אלונה ברקת כי היא לא הולכת לשום מקום ולא נוטשת את המועדון מבאר שבע אליו הגיעה לפני 12 שנים.

"אוהדים יקרים, לאור פניות חוזרות ונשנות מאוהדים רבים ברצוני לחזור שוב על מה שהודעתי ולהבהיר באופן חד משמעי", כתבה בהודעתה הבעלים מבירת הנגב, שמאז שהודיעה על הצטרפותה לפוליטיקה, קיבלה הודעות זועמות רבות על נטישתה את המועדון דווקא ברגעי משבר וכשזה נמצא בכאוס מקצועי.

"החל מהעונה הבאה ובעקבות הצטרפותי לפוליטיקה הארצית, זכויות הניהול של המועדון יועברו לאסי רחמים לנאמנות עיוורת. אשאר הבעלים האחת והיחידה של המועדון. אמשיך להעמיד תקציב לקבוצה איכותית עד הודעה חדשה", התחייבה הבעלים כשזו מסתמכת על כך שלא תהיה לה בעיה חוקית לעשות זאת.

"אני מחויבת לכל הפרויקטים הקהילתיים המדהימים שלנו ואעמוד בכל החוזים הקיימים והעתידיים שיחתמו על ידי המועדון. הפועל ב״ש היא מפעל חיי ואני מחויבת לו ולכם האוהדים בכל ליבי , הסירו כל חשש מליבכם בכל מה שקשור ליציבות המועדון", כתבה ברקת.

לסיום כתבה ברקת, כי דווקא עכשיו, בזמן שהמועדון נמצא בשבר מקצועי גדול והיכולת רעה עד מאוד, צריכים האוהדים לתמוך. "אני מאמינה בכל ליבי באסי רחמים, יד ימיני במסע מרגש ומופלא.
זה הזמן שלכם האוהדים לתמוך במועדון וביתר שאת".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il