מכבי ראשל"צ לא מתאוששת מהגביע

אחרי ההפסד הכואב בגמר הגביע, מכבי ראשל"צ לא הצליחה לחבר ניצחון שני ברציפות מול היריבה מחצי הגמר - הפועל ת"א. גם חולון ניצחה

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ב באדר תשע"ט

לא כל יום גביע. ארבעה הפסדים רצופים היו למכבי ראשון לציון מול הפועל ת"א עד ליום שני שבוע שעבר, כולם היו בליגה. ברגע האמת גברה ראשל"צ על התל אביבים, במשחק חצי גמר גביע המדינה בכדורסל, אך לצערם היכולת לא שוחזרה ובגמר הובסו בידי הפועל ירושלים.

הערב (ראשון) שוב נפגשו השתיים, ראשון לציון והפועל ת"א, כשהפעם היה זה במסגרת הליגה ושוב ידם של התל אביבים האדומים הייתה על העליונה.

התל אביבים שניצחו בשלושה מארבעת משחקי הליגה האחרונים שלהם, כבר פיגרו ב-11 נקודות הערב מול הכתומים מעיר היין כשהצליחו לקלוע רק 30 נקודות במחצית הראשונה. או אז, פתחו אלה מבערים והפכו את התוצאה בדרך לניצחון חמישי ברציפות על הכתומים בליגה ונקמה מתוקה על ההדחה בחצי גמר הגביע לפני שבוע, עם 64:78.

פחות מ-72 שעות אחרי ההפסד בגמר גביע המדינה, ראשון לא מצליחה להתאושש מהפסד תואר הגביע, התל אביבים דווקא כן.

מי שהצליחה גם כן להתאושש מההפסד בגביע זו הפועל חולון שחזרה לנצח כשגברה על הפועל גלבוע גליל בחוץ בתוצאה 85:75. גלבוע גליל שרק במחזור שעבר קטעה רצף של שמונה הפסדים רצופים, חוזרת להפסיד באולמה הביתי. חולון? אחרי ההדחה הכואבת מאירופה ואיבוד תואר הגביע בו זכו אשתקד, חוזרת לנצח בתקווה לנסות ולסיים את העונה הסדירה בליגה במקום גבוה ככל האפשר - כרגע היא במקום הראשון הזמני.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il